13:15:37 - چهار شنبه 15 مارس 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افتتاح و کلنگ زنی دو مجموعه اهدایی خیّران سمنانی برای دانشگاه سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – بیمارستان حیوانات خانگی و مجتمع چندمنظوره دانشگاه سمنان با حضور محمدحسین امید معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم تحقیقات فناوری در زمین و ساختمان اهدایی خیران، روز چهارشنبه در سمنان آغاز و بهره برداری شد.

به گزارش سمنان لاین ازایرنارییس دانشگاه سمنان روز چهارشنبه در حاشیه افتتاح و آغاز ساخت این طرح ها گفت: امروز بیمارستان آموزشی و پژوهشی حیوانات خانگی این دانشگاه در ساختمان اهدایی خیر حاج غلامحسین پهلوانیان افتتاح و ساخت یک مجموعه آموزشی، فرهنگی و تجاری در زمین اهدایی خیر مرحوم آقای حاج علی آقا سیستانی کلنگ زنی شد.
عباس هنر بخش رئوف با اشاره به اینکه یک زمین اهدایی از سوی خیر مرحوم آقای حاج علی آقا سیستانی به مساحت 460 متر مربع برای ساخت یک مجتمع کلنگ زنی شد، گفت: با مجوزهای لازم در این زمین واقع در چهاره راه مازندران سمنان مجتمعی در چهار طبقه از سوی دانشگاه و با کمک وزارت علوم به بهره برداری خواهد رسید که شامل واحدهای فرهنگی، تجاری و آموزشی و کتابخانه است که این مجموعه بعد از هشت سال پیگیری دانشگاه سمنان ساخته می شود.
رییس دانشکده دامپزشکی دانشگاه سمنان گفت: بیمارستان آموزشی و پژوهشی حیوانات خانگی این دانشگاه با ساختمان اهدایی ساخته شده خیر حاج غلامحسین پهلوانیان در زمینی به مساحت 364 متر مربع و در سه طبقه با زیر بنای 652 متر به بهره برداری رسید.
محمد حسن یوسفی افزود: این واحد اولین بیمارستان آموزشی و پژوهشی حیوانات خانگی دانشکده دامپزشکی دانشگاه سمنان است که تا کنون 250 میلیون تومان برای تجهیزات پزشکی و آغاز به کار آن هزینه شده است.
رییس دانشکده دامپزشکی دانشگاه سمنان با اشاره به اینکه این بیمارستان در بخش های مختلف حیوانات خانگی با آموزش و پژوهش دانشجویان دکترا، در حال تحصیل و پژوهش برای اعضای هییت علمی است، افزود: بیمارستان آموزشی و پژوهشی حیوانات خانگی دانشکده دامپزشکی دانشگاه سمنان مجهزترین بیمارستان حیوانات خانگی در بخش معاینه حیوانات کوچک، جراحی، دام کوچک و پرندگان زینتی، رادیولوژی، آزمایشگاه، بیوشیمی و میکروبی به بهره برداری رسید.
در هر ترم دانشگاهی 30 تا 35 دانشجو وارد دانشکده دامپزشکی دانشگاه سمنان می شوند و تا کنون 2 دوره دانشجویان از این دانشکده دانش‌آموخته شده اند.
به گزارش سمنان لاین ٬ محمد حسین امید معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم تحقیقات فناوری امروز برای حضور در نشست مجمع بنیاد خیران دانشگاه سمنان و افتتاح و کلنگ زنی طرح هایی به سمنان سفر کرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب