خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/03/14 01:47
شناسه خبر : 14930

صدور قرار عدم صلاحیت در خصوص پرونده حادثه قطار سمنان

سمنان لاین – دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان با اشاره به لزوم اطلاع‌رسانی از روند رسیدگی‌های صورت گرفته در خصوص حادثه قطار در هفت‌خوان سمنان از صدور قرار عدم صلاحیت در این پرونده خبر داد. حیدر آسیابی  با اعلام این خبر اظهار کرد: دستگاه قضا از ساعات اولیه وقوع این سانحه دلخراش کار […] ...

سمنان لاین – دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان با اشاره به لزوم اطلاع‌رسانی از روند رسیدگی‌های صورت گرفته در خصوص حادثه قطار در هفت‌خوان سمنان از صدور قرار عدم صلاحیت در این پرونده خبر داد.

حیدر آسیابی  با اعلام این خبر اظهار کرد: دستگاه قضا از ساعات اولیه وقوع این سانحه دلخراش کار کارشناسی قضایی خود را آغاز کرد.

وی تصریح کرد: به‌دنبال وصول گزارش نهایی سازمان بازرسی کل کشور و اعلام جرم نسبت به برخی از مقامات مربوط در ارتباط با سانحه برخورد قطار در هفت‌خوان سمنان و بنا به الزام قانونی مبنی بر رسیدگی به اتهام مقام‌های مذکور در دادسرای پایتخت، قرار عدم صلاحیت در این پرونده صادر شده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان خاطرنشان کرد: پرونده حادثه قطار با صدور قرار عدم صلاحیت به شایستگی دادسرای عمومی و انقلاب تهران، جهت ادامه رسیدگی نزد دادستان تهران ارسال شده است.