11:26:53 - دوشنبه 13 مارس 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پس از انتقادات سمنان لاین صورت گرفت؛
بازدید استاندار سمنان از خودروسازی فردا+تصاویر
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین –  استاندار سمنان به اتفاق رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان و اعضای کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان در جهت اهداف و مصوبات کارگروه رفع موانع تولید و رونق اقتصادی از شرکت خودرو سازی فردا در سمنان بازدید کرد.

استاندار سمنان دراین بازدید با بیان اینکه در گذشته مذاکرات خوبی با چند شرکت خودروسازی مطرح جهان برای سرمایه گذاری در شرکت خودروسازی فردا انجام شده است و سرمایه‌گذار این واحد تصمیم گرفت تا عملیاتی شدن تولید خودروی خارجی، به تولید خودروی داخلی بپردازد تا سرمایه‌گذار خارجی با توانمندی داخلی در تولید خودرو نیز آشنا شود، ادامه داد: در واحد خودروسازی فردا در سمنان در مرحله تولید خودروی خارجی، برای مصرف داخل و بیشتر برای صادرات خودرو تولید شود.

خباز با تاکید بر اینکه استانداری سمنان تمام تلاش خود را برای جذب سرمایهگذار به منظور افزایش اشتغال پایدار در استان انجام می دهد، گفت: واحد های صنعتی قابل توجهی در سه سال گذشته در استان سمنان به چرخه تولید برگشتند که یکی ازاین واحدها خودروسازی فردا در سمنان است.

به گزارش سمنان لاین شرکت خودرو سازی فردا با سرمایه گذاری بالغ بر 1125 میلیارد ریال در زیربنایی به مساحت 28600 متر مربع در شهرک صنعتی سمنان واقع شده که ظرفیت تولید سالانه 100 هزار دستگاه خودرو سواری کلاسB را دارد.

این واحد تولیدی در حال حاضر قادر به تولید روزانه 12 دستگاه خودرو سواری سمند می باشد که در آینده به تعداد 30 دستگاه افزایش خواهد یافت.

شایان ذکراست سمنان لاین درهفته ی گذشته با انتقاد از رویکرد بانک های عامل خواستار توجه مقامات ارشد استان به این واحد مهم خودروسازی دراستان شده بود.

عکس: مسعودمحقق

توضیحات مهندس دیدار مدیرعامل شرکت خودروسازی فردا به استاندارمحترم

تست جاده ای خودروی تولیدی در این شرکت توسط استاندار

یادداشت یادگاری دکتر خباز استاندار محترم سمنان در پایان بازدید

 

خودروسازی فردا معطل ۸ میلیارد تسهیلات بانکی/ مونسان : هیچ مشکلی نیست!!

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب