16:05:42 - یکشنبه 12 مارس 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عدم تغییر نرخ کرایه‌های حمل و نقل عمومی نوروز 96 در سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان سمنان گفت: با هماهنگی صورت گرفته با اتحادیه های سراسر کشور و همچنین استان، نرخ کرایه های حمل و نقل عمومی در سفرهای نوروز 96 افزایش ندارد.

به گزارش سمنان لاین ازایرنا داوود فهندژ سعدی روز یکشنبه در نشست خبری در اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان سمنان، افزود: با برنامه ریزی انجام شده و هماهنگی صورت گرفته، هیچ افزایش قیمتی در حمل و نقل عمومی در سفرهای نوروزی هموطنان اعمال نمی شود و ارایه خدمات به مسافران افزایش می‌یابد.
وی افزود: هم اکنون فروش بلیت به ‌صورت اینترنتی و در دفاتر پیشخوان دولت آغاز شده و متقاضیان می توانند برای فر نوروزی خود بلیت تهیه کنند.
سعدی با بیان اینکه تخفیف مناسبی هم از سوی شرکت های تعاونی برای امسال در نظر گرفته شده، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در ناوگان حمل و نقل عمومی استان سمنان صندلی به میزان کافی برای جابه جایی مسافران وجود دارد، در صورتی که مردم بها کمبود بلیت مواجه شدند، مراتب را برای رسیدگی گزارش کنند.
مدیر کل حمل و نقل و پایانه های استان سمنان افزود: در همین ارتباط، سامانه نظارتی و کنترلی برای ارزیابی خدمات پیش بینی شده و مسافران در صورت مشاهده مشکل در تهیه بلیت و یا در طول محورهای مواصلاتی، مراتب را به سامانه 141 گزارش کنند.
سعدی، به دیگر مزایای سامانه 141 اشاره کرد و گفت: مسافران می‌توانند قبل از سفر، اطلاعات مربوط به محورهای مواصلاتی، معابر، ترافیک و وضعیت جوی را از طریق این سامانه دریافت کنند.
وی، به حجم خدمات پیش بینی شده از سوی اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان سمنان به مسافران نوروزی در این ایام اشاره کرد و گفت: با توجه به بازدید مسافران 26 استان کشور از جاذبه‌های تاریخی و گردشگری و عبور این مسافران از محورهای مواصلاتی استان، خدمات‌دهی در استان سمنان به ‌صورت کشوری است.
مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان سمنان، شعار امسال را نوروز ایمن اعلام کرد و گفت: لازمه داشتن نوروز ایمن، مدیریت سفر است و امیدواریم در پایان سفرهای نوروزی، شاهد گزارش مناسب از خدمت ارایه شده به مسافران باشیم.
به گزارش سمنان لاین ، طرح نوروزی این اداره کل از 25 اسفند تا 15 فروردین‌96، اجرا می شود و همه کارکنان این اداره کل در این ایام آماده باش هستند، بیش از 600 کیلومتر محور مواصلاتی تهران- مشهد در استان سمنان قرار گرفته است و سالانه حدود 20 میلیون نفر مسافر از این محور عبور می کنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب