خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/03/12 13:57
شناسه خبر : 14828

نماینده سمنان : ظرفیت بالای شهرستان مهدیشهر درتبدیل به قطب گردشگری

دکتراحمدهمتی از عشایر سنگسر به عنوان یک ظرفیت مهم در حوزه گردشگری و تولید نام برد و افزود: نزدیکی این شهرستان به مرکز استان و پایتخت  ظرفیت دیگری است که می‌تواند به جذب سرمایه‌گذاری در مهدیشهر کمک کند. نماینده ی سمنان درخصوص تکمیل بیمارستان در حال ساخت مهدیشهر گفت: وزیر بهداشت در آخرین ملاقاتی که […] ...

دکتراحمدهمتی از عشایر سنگسر به عنوان یک ظرفیت مهم در حوزه گردشگری و تولید نام برد و افزود: نزدیکی این شهرستان به مرکز استان و پایتخت  ظرفیت دیگری است که می‌تواند به جذب سرمایه‌گذاری در مهدیشهر کمک کند.

نماینده ی سمنان درخصوص تکمیل بیمارستان در حال ساخت مهدیشهر گفت: وزیر بهداشت در آخرین ملاقاتی که داشتیم وعده داده که این بیمارستان در سال 96 تکمیل و افتتاح شود همچنین  با راه‌اندازی درمانگاه سرخه ، بخشی از مشکلات حوزه سلامت سرخه تا حدودی مرتفع می‌شود.

همتی در خصوص ظرفیت‌های مهدیشهر در حوزه مختلف و توسعه‌یافتگی آن گفت: شهرستان مهدیشهر از ظرفیت‌های توسعه‌ای بسیاری برخوردار است که باید این ظرفیت در راستای توسعه بیش از پیش شهرستان به کار گرفته شود.

نماینده سمنان، مهدیشهر و سرخه با بیان اینکه مجموعه ی شهرستان مهدیشهر در حوزه گردشگری می‌تواند به یک قطب مهم تبدیل شود افزود: آب و هوای معتدل، تنوع اقلیمی و جغرافیایی بی‌بدیل، تنوع طبیعی وجود مردمانی خون‌گرم و علاقه‌مند به توسعه شهرستان، وجود سرمایه‌انسانی و اقتصادی قابل توجه و…همه و همه مهدیشهر را به یک شهرستان با ظرفیت‌های توسعه‌ای بالا تبدیل کرده که باید از آن بهره گرفته شود.