13:57:04 - یکشنبه 12 مارس 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نماینده سمنان : ظرفیت بالای شهرستان مهدیشهر درتبدیل به قطب گردشگری
کانال تلگرام سمنان لاین برج ققنوس تابناك وب تبلغات در سمنان لاین تابناك وب تابناك وب

دکتراحمدهمتی از عشایر سنگسر به عنوان یک ظرفیت مهم در حوزه گردشگری و تولید نام برد و افزود: نزدیکی این شهرستان به مرکز استان و پایتخت  ظرفیت دیگری است که می‌تواند به جذب سرمایه‌گذاری در مهدیشهر کمک کند.

نماینده ی سمنان درخصوص تکمیل بیمارستان در حال ساخت مهدیشهر گفت: وزیر بهداشت در آخرین ملاقاتی که داشتیم وعده داده که این بیمارستان در سال 96 تکمیل و افتتاح شود همچنین  با راه‌اندازی درمانگاه سرخه ، بخشی از مشکلات حوزه سلامت سرخه تا حدودی مرتفع می‌شود.

همتی در خصوص ظرفیت‌های مهدیشهر در حوزه مختلف و توسعه‌یافتگی آن گفت: شهرستان مهدیشهر از ظرفیت‌های توسعه‌ای بسیاری برخوردار است که باید این ظرفیت در راستای توسعه بیش از پیش شهرستان به کار گرفته شود.

نماینده سمنان، مهدیشهر و سرخه با بیان اینکه مجموعه ی شهرستان مهدیشهر در حوزه گردشگری می‌تواند به یک قطب مهم تبدیل شود افزود: آب و هوای معتدل، تنوع اقلیمی و جغرافیایی بی‌بدیل، تنوع طبیعی وجود مردمانی خون‌گرم و علاقه‌مند به توسعه شهرستان، وجود سرمایه‌انسانی و اقتصادی قابل توجه و…همه و همه مهدیشهر را به یک شهرستان با ظرفیت‌های توسعه‌ای بالا تبدیل کرده که باید از آن بهره گرفته شود.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب