15:28:15 - جمعه 10 مارس 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قاتل : هرجا پسری را با دختری ببینم می‌کشمش!
کانال تلگرام سمنان لاین

چند ماه پیش دختر جوانی سراسیمه به کلانتری رفت و گفت: «مرد ناشناسی که‌قصد سرقت کابل‌های برق بوستان شهری جنت‌آباد را داشت، با پسر جوان همراهم درگیر شد و او را با ضربه چاقو کشت و بعد هم پا به فرار گذاشت.»

 به دنبال این اظهارات، کارآگاهان به چهره‌نگاری از ضارب فراری پرداختند و پس از شناسایی‌اش او را دستگیر کردند.

«مهرداد» – 29 ساله – که به جرم سرقت‌های متعدد به 155 سال حبس محکوم شده و به قید ضمانت آزادش کرده بودند، در بازجویی‌ها به کارآگاهان گفت: «روز حادثه در حالی که نتوانسته بودم کابل‌های برق را بدزدم، در بوستان جنت‌آباد چشمم به پسر و دختر جوانی خورد و به نظرم رسید آنها با هم دوست خیابانی هستند، به همین خاطر بشدت عصبانی شدم و به پسر جوان چپ‌چپ نگاه کردم. او هم به طرفم آمد که خیلی سریع درگیر شدیم و من با چاقویی که همراهم بود یک ضربه پایین چشم چپش زدم و فرار کردم.»

صبح دیروز متهم به قتل از زندان به شعبه یازدهم دادگاه کیفری استان تهران انتقال یافت و جلسه دادگاه به ریاست قاضی متین راسخ و با حضور قاضی حسینی – مستشار – برای محاکمه او برگزار شد.

در ابتدای جلسه نماینده دادستان به شرح کیفرخواست متهم پرداخت و از دادگاه خواستار مجازات او به اتهام قتل پسر جوان به نام «حسین» – 22 ساله – شد. سپس اولیای دم (پدر و مادر مقتول) برای عامل جنایت تقاضای قصاص کردند.در ادامه متهم پای میز محاکمه ایستاد تا از خود دفاع کند.وی در بازجویی‌ها اتهامش را پذیرفت و گفت: «اگر باز هم از زندان بیرون بیایم و چشمم به چنین افرادی بخورد، آنها را خواهم کشت!»

متهم ادامه داد: «من از 9 سالگی از خانواده‌ام طرد شده‌ام و تمام عمرم را در خیابان‌ها گذرانده‌ام. با اینکه به سختی زندگی کرده‌ام، اما هیچ‌وقت تن به رابطه‌های پلید نداده‌ام، به همین خاطر وقتی دیدم پسر و دختر در بوستان رفتار ناشایستی دارند، خونم به جوش آمد و تصمیم گرفتم پسر را ادب کنم. اما نمی‌خواستم او را بکشم، ولی حالا که او کشته شده، چندان پشیمان نیستم!»در پایان جلسه، قضات وارد شور شدند و قرار است به زودی حکمشان را صادر کنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب