15:22:52 - جمعه 10 مارس 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نماینده سمنان درمهدیشهر تأکیدکرد:
مطالبه گری مردم باید با ایده و برنامه همراه باشد
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – دکتر احمد همتی در جمع مسئولین و ورزشکاران شهرستان مهدیشهر ضمن تشکر از فتاحی مدیرکل و ملک احمدی رئیس ورزش و جوانان شهرستان به دلیل پیگیری و تلاشهای مجددانه آنها در برپایی اولین همایش تجلیل از ورزشکاران و خادمین شهرستان مهدیشهر گفت:

با مصوبات مجلس در حوزه ی ورزش که منحصر به فرد بود و اینجانب نیز در کمیسیون تلفیق بر اجرایی شدن آن تاکید داشتم شاهد حرکتهای بزرگی در عرصه ورزش خواهیم بود.

نماینده مردم سمنان مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به افتخارات ورزشکاران شهرستان مهدیشهر و استعدادهایی که در این منطقه وجود دارد عنوان کرد:

در شهرستان مهدیشهر افتخارات بسیاری داریم و شهروندان ما باید مطالبه گر باشند ،مطالبه گری مردم باید با ایده و برنامه همراه باشد والا به یک هدف پوپولیستی و عوام فریبانه تبدیل می شود.

همتی در ادامه افزود :با توجه به آماده شدن فرودگاه سمنان باید به سمت برپایی کمپ های تیم ملی در شهرهای گردشگری باشیم تا شاهد رشد و شکوفایی منطقه باشیم.

فتاحی مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان در این مراسم گفت:شهرستان مهدیشهر رتبه اول ساماندهی جوانان در ورزش استان سمنان را دارا می باشد.

وی در ادامه گفت: دکتر همتی جدای از وظایف نمایندگی به ورزش استان بخصوص حوزه انتخابیه خود خدمات ارزشمندی داشته و برپایی اولین همایش تجلیل از ورزشکاران نیز از تلاشهای ایشان است.

فتاحی درپایان ضمن قدردانی ازنماینده سمنان افزود: با تلاشهای دکتر همتی مصوبات خوبی در بودجه سال 96 و برنامه ششم تصویب شده که این برنامه ها ستودنی و قابل تقدیر است.

در این همایش ارگی فرماندار ،ملک احمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ،اعضای شورای شهر، مسئولین ،مربیان، ورزشکاران و اقشار مختلف مردم شرکت داشتند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب