13:08:21 - پنجشنبه 9 مارس 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کشیک نوروزی شعبه‌های بانکی استان سمنان اعلام شد
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – دبیر کمیسون شورای هماهنگی بانک های استان سمنان گفت: برخی شعبه های منتخب و کشیک بانک ها و موسسات مالی استان در ساعت کاری معین، برای روزهای بیست و نهم اسفند 95 تا سوم فروردین 96 به هم‌استانی‌ها ارایه خدمت می کنند.

حسن مونسان  افزود: به منظور رفاه حال مردم برای انجام امور بانکی و مالی، 12 شعبه منتخب بانک ملی سمنان، گرمسار، شاهرود، مهدیشهر، دامغان، شهمیرزاد، بسطام، میامی و آرادان‌ در روزهای بیست و نهم و سی ام‌ اسفند 95، دوم و سوم‌ فرودین 96 از ساعت هشت و نیم تا 12 به عنوان کشیک ویژه عید نوروز ارایه کننده خدمات بانکی به شهروندان هستند.
به گزارش سمنان لاین وی خاطرنشان کرد: بانک صادرات نیز شعب‌های مرکزی و میدان سعدی سمنان، گرمسار، شاهرود و دامغان را برای ارائه خدمت در روزهای بیست و نهم اسفند 95 تا سوم فروردین 96 از ساعت 9 تا 12 به عنوان کشیک نوروزی درنظر گرفته است.
دبیر کمیسیون شورای هماهنگی بانکهای استان سمنان بیان داشت: شعبه هایی از بانک کشاورزی در شهرستان سمنان، گرمسار، دامغان و شاهرود در روزهای بیست و نهم اسفند 95 تا سوم فرودین 96 از ساعت 9 تا 13 کشیک هستند.
مونسان تصریح کرد: بانک تجارت در شعبه های مرکزی سمنان، گرمسار، شاهرود و دامغان در روزهای بیست و نهم اسفند 95 تا سوم فروردین 96 از ساعت 9 تا 12 ارائه خدمت می کنند.
وی یادآورشد: بانک مسکن فقط در روز سوم فروردین 96 در شعبه مرکزی سمنان، دامغان، شاهرود و گرمسار از ساعت 9 تا 122 به مشتریان ارائه خدمت می کند.
دبیر کمیسیون شورای هماهنگی بانکهای استان سمنان تصریح کرد: بانک توسعه تعاون، موسسه مالی اعتباری ملل و موسسه مالی کوثر فقط در شعبه مرکزی سمنان، از ساعت 9 تا 12 و بانک قرض الحسنه مهر ایران در شعبه های مرکزی استان سمنان و بانک مهر اقتصاد در روزهای بیست نهم اسفند 95 تا سوم فروردین 96 به مشتریان ارائه خدمت می کند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب