خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/03/07 14:09
شناسه خبر : 14594

سفر یک روزه ی دکترعلی لاریجانی به سمنان

رئیس مجلس شورای اسلامی فردا چهارشنبه در سفری یک روزه به سمنان سفر می‌کند. لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی بعدازظهر فردا 18 اسفندماه وارد سمنان می‌شود. علی لاریجانی فردا در بدو ورود به سمنان و پس از استقبال رسمی در ورودی مرکز استان با حضور در یادمان شهدای گمنام سمنان به شهدای سمنان ادای احترام […] ...

رئیس مجلس شورای اسلامی فردا چهارشنبه در سفری یک روزه به سمنان سفر می‌کند.

لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی بعدازظهر فردا 18 اسفندماه وارد سمنان می‌شود.

علی لاریجانی فردا در بدو ورود به سمنان و پس از استقبال رسمی در ورودی مرکز استان با حضور در یادمان شهدای گمنام سمنان به شهدای سمنان ادای احترام می‌کند.

رئیس مجلس شورای اسلامی که سخنران اصلی یادواره شهدای فرهنگی و دانش آموز استان سمنان است سپس در محل برگزاری این یادواره حضور یافته و به ایراد سخنرانی می‌پردازد.

براساس برنامه اعلام شده لاریجانی بعد از نماز مغرب و عشا برای حضور در شورای اداری استان راهی استانداری سمنان می‌شود. این جلسه در  سالن یادگار امام استانداری سمنان  برگزار خواهد شد.

شماری از نمایندگان و مسئولان قوه مقننه و از جمله نمایندگان استان سمنان دکتر لاریجانی را در این سفر یک روزه همراهی خواهند کرد.

شایان ذکراست ؛ سفر رئیس مجلس شورای اسلامی به سمنان با دعوت رسمی دکتراحمدهمتی  نماینده مردم شریف شهرستانهای سمنان ،مهدیشهر و سرخه ازایشان صورت می پذیرد.