22:40:19 - دوشنبه 6 مارس 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نظارت کمیته تنظیم بازار سمنان بر عرضه اقلام نوروزی
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با اشاره به ذخیره 150 تن گوشت قرمز، گفت: کمیته کارگروه تنظیم بازار استان بر توزیع اقلام در فروش های پیش از نوروز نظارت ویژه و مستمر دارد.

به گزارش سمنان لاین ازایرنا مسعود طاهریان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران در سمنان با تأکید بر لزوم توجه به حقوق مردم در توزیع اقلام شب عید افزود: در اجرای طرح نظارت مستمر کمیته تنظیم بازار سمنان به تاریخ آغاز توزیع و طول مدت توزیع توجه ویژه می شود و قیمت میوه شب عید تا پایان اجرای این طرح از سوی این کمیته پایش مستمر می شود.
وی اضافه کرد: دستگاه‌های نظارتی استان سمنان نیز گزارش روزانه نظارتی خود را از مراحل توزیع میوه شب عید به کارگروه تنظیم بازار این استان در مدت اجرای طرح ارسال می‌کنند.
مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با اشاره به برنامه‌های این سازمان برای ذخیره‌سازی میوه و گوشت در نوروز امسال گفت: 150 تن گوشت قرمز برای شب عید در استان سمنان ذخیره می‌شود.
مسعود طاهریان بیان کرد: در آخرین نشست کارگروه تنظیم بازار استان سمنان مصوب شده است تا شرکت پشتیبانی امور دام استان سمنان، تا بیستم اسفندماه امسال این میزان گوشت قرمز را در این استان ذخیره سازی کند.
به گزارش سمنان لاین  طاهریان با اشاره به فروش ویژه بهاره با شرایط خاص برای مشتریان در برخی واحدهای صنفی منتخب در سمنان، عنوان کرد: فعالیت این فروشگاهها به صورت مستمر در اجرای این طرح پایش می‌شود.
مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با اشاره به وضعیت توزیع گوشت مرغ منجمد در استان سمنان و با تأکید بر اینکه مرغ مصرفی منجمد مورد نیاز در استان سمنان به اندازه کافی تهیه و ذخیره سازی شده است.
بیش از 25 هزار واحد صنفی دارای مجوز در استان سمنان فعال است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب