23:07:59 - شنبه 4 مارس 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انتقادفرماندار از شرایط مسکن مهرسمنان:
نیاز به 30 واحدآموزشی درمسکن مهر شهرسمنان/ تعداد درحال حاضر ؛ 4 واحد !!!
کانال تلگرام سمنان لاین

فرماندار و رئیس ستاد ساماندهی و مدیریت آسیب‌های اجتماعی شهرستان سمنان معتقد است:

در زمان ساخت مسکن مهر سمنان به هیچ عنوان نیازهای فرهنگی، ورزشی،تفریحی و درمانی و امنیتی ساکنان شهرک مسکن مهر دیده نشده است.

به گزارش سمنان لاین سيد‌عباس دانایی با انتقاد از عدم توجه به نیازهای اجتماعی و فرهنگی ساکنان مسکن‌مهر و عدم پیش‌بینی‌های لازم برای این مهم اظهار کرد: باید برای شناسایی و رفع نیازهای فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و بهداشتی-درمانی جمعیت 35 هزار  نفری ساکن در مسکن مهر سمنان در کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلند مدت برنامه‌ریزی کرد.

وی با بیان اینکه در سال 96دستگاه‌های فرهنگی و اجتماعی مرکز استان به‌صورت ویژه کاهش و پیشگیری از آسيب‌هاي اجتماعي مسكن مهر‌ را در اولویت قرار خواهند داد افزود: در همین راستا بررسی راهکارهای ارتقاي فضای شهری، یهبود محیط اجتماعی و مسایل و مشکلات آسيب‌هاي اجتماعي مسکن مهر در دستور کار قرار گرفته است.

رئیس ستاد ساماندهی و مدیریت آسیب‌های اجتماعی شهرستان سمنان با اشاره به فرهنگ بالای مردم سمنان گفت: با آگاه سازی و ارتقاي اطلاعات خانواده ها به دنبال کاهش و پیشگیری آسیب های اجتماعی در  مسكن مهر هستیم.

فرماندار سمنان ضمن دعوت از عموم شهروندان برای همکاری در اجرای طرح‌های فرهنگی و اجتماعی اضافه کرد: با مشاركت مردم سمنان و به ويژه ساکنان مسکن مهر در آینده ای نزدیک شاهداجراي برنامه هاي ویژه ای در مسكن مهر خواهیم بود.

دانایی با اشاره به کمبود شدید فضای آموزشی در مسکن مهر سمنان ادامه داد : در حال حاضر چهار مدرسه در مسكن مهر به صورت دو شیفت به 2000 دانش آموز ارایه خدمات آموزشی می‌دهند ولی نیاز واقعی به فضای آموزشی بر اساس جمعیت ساکن در این منطقه30 واحد آموزشی است.

وي خواستار تعامل بیشتر مسکن و شهرسازی با شهرداری در خصوص ساماندهی زمین‌های موجود در مسكن مهر شد و تصريح کرد: در زمان ساخت مسکن مهر به هیچ عنوان به نیازهای فرهنگی و ورزشی و تفریحی و درمانی و امنیتی ساکنان توجه نشده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب