11:16:43 - چهار شنبه 1 مارس 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس هیأت پینگ‌پنگ استان:
مشکلی در بحث زیرساختی پینگ پنگ استان سمنان نداریم!!!/ سمنان لاین: استان شاید اما مرکزاستان؟
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان نماینده‌ای در تیم ملی پینگ‌پنگ ندارد و خوشبختانه در این استان مشکل زیرساختی در رشته پینگ‌پنگ نداریم.
به گزارش سمنان لاین ازفارس رئیس هیأت پینگ‌پنگ استان سمنان اظهار کرد: متأسفانه استان سمنان نماینده‌ای در تیم ملی پینگ‌پنگ ندارد و سال آینده جبران خواهیم کرد.
 محمد قرایی‌پور  درباره  فعالیت‌های ورزشکاران رشته تنیس روی میز در استان گفت: خوشبختانه در بحث زیرساخت‌ها مشکل خاصی در استان نداریم.

وی با اشاره به وجود بیش از پنج سالن اختصاصی پینگ‌پنگ در استان سمنان با عنوان خانه پینگ‌پنگ تصریح کرد: سمنان از یک سالن پینگ‌پنگ کوچک!!! برخوردار است و شهرستان‌های دامغان، میامی، شاهرود، گرمسار و آرادان نیز از این زیرساخت بهره‌مند هستند.

سمنان لاین –  لازم به ذکراست به گواه اکثر ورزشکاران و مربیان این رشته ی ورزشی پرطرفدار  می توان گفت تقریباً مرکز استان فاقد حتی یک سالن استاندار و شرایط مناسب برای تمرین است درحالیکه دیگر شهرستان های استان ازامکانات نسبتاً مناسبی برخوردارهستند و این عدم توجه باعث اعتراض و انتقاد ورزشکاران این رشته ورزشی درشهرسمنان شده است لذا با این سخنان میتوان گفت، جناب قرائیان بعنوان رئیس هیأت پینگ‌پنگ استان از مشکلات و کمبودهای اولیه و ابتدایی  پینگ پنگ بازان شهرستان سمنان یا مطلع نمیباشند یا دغدغه ای برای اطلاع یافتن ازآن ندارند!

لیکن آنچه قابل توجه است علیرغم اهتمام اداره کل ورزش و جوانان استان برای توسعه ی زیرساخت های ورزشی و مدیریت آن که انصافا شایسته ی تقدیر است ، عملکرد ضعیف یک هیأت ورزشی و عدم توجه به مرکزاستان اقدامات فراوان صورت گرفته مجموعه ی این اداره کل را تحت الشعاع قرار می دهد .

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. همشهری   مارس 2, 2017  

    آقای مدیر کل اگر نمیتوانید عمل عادلانه داشته باشید این پست رارهاکنید .

  2. رضا   مارس 1, 2017  

    رییس پینگ پنگ استان قطعاً برای شهرستان خود سالن جدا ساخته و نگاه ایشان برای مثبت بودن فضاهای ورزشی مربوطه برای شهرستان خود و سایر شهرستانها می باشد. آقای رییس برای مرکز استان چه اقدامی انجام داده اید؟ از سمنان لاین می خواهیم از طریق اداره کل و شخص رئیس پینگ پنگ پیگیری نمایند.

  3. شعیبی   مارس 1, 2017  

    درود بر سمنان لاین عزیز. آقای مدیرکل ورزش و جوانان لطفا به مرکز استان توجه کنید.