21:35:35 - دوشنبه 27 فوریه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
باحضور مخبر دزفولی صورت می گیرید؛
نکوداشت «نادعلیان » چهره ماندگار علمی کشور در مهدیشهر
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – شیر دل عرب در نشست خبری که با حضور اصحاب رسانه در شهرداری مهدیشهر برگزار شد، اظهار کرد: 16 و17 اسفند ماه نکوداشت چهره ماندگار کشور در مهدیشهر برگزار می شود.

وی در ادامه گفت: این نکوداشت با پیشنهاد بنیاد ملی نخبگان استان سمنان مطرح و برگزاری نکو داشت چهره های علمی شهرستان ها مطرح شد که تجلیل از مقام علمی دکترمحمد قلی نادعلیان در دستور کار قرار گرفت که دبیر برگزاری این آئین به شهرداری مهدیشهر واگذار شد.

شهردار مهديشهر برنامه های این آئین را در دو روز مطرح کرد و گفت:16 و.17 اسفند ماه زمان برگزاری نکو داشت پروفسور محمد قلی نادعلیان چهره ماندگار دامپزشکی کشوری می باشد.

عرب برنامه های روز اول این آئین رانشست تخصصی با حضور نخبگان در 16 اسفند ماه در سالن دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان مهدیشهر عنوان کرد.

وي گفت:برنامه اصلی نکوداشت وتجلیل از پروفسور نادعلیان روز سه شنبه 17 اسفند از ساعت 9الی 12 در عمارت خیل خان مهدیشهر برگزار می شود.

شهردار مهديشهر با بیان اینکه دو مهمان ویژه در این آئین سخنرانی می کنند اظهار کرد: دکتر تاجبخش از چهره های علمی در حوزه دامپزشکی و دکتر مخبر دزفولی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور از مهمانان ویژه در این دو روز هستند.

عرب از دیگر برنامه های جانبی این آئین در روز اول را رونمایی از تندیس دکتر نادعلیان وبرپایی نمایشگاه از آثار وی برشمرد وگفت:دکتر عارف نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و عضو فرهنگستان علوم کشور نیز از مهمانان این دو روز هستند.

وی همچنین از نامگذاری بلوار کوی دانشگاه مهدیشهر به نام دکتر نادعلیان و نصب تندیس وی در این بلوار خبر داد و گفت: این بلوار به نام نادعلیان چهره ماندگار کشوری ثبت خواهد شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب