10:59:51 - دوشنبه 27 فوریه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پدر عصبانی با شلیک گلوله 2 مامور پلیس را در شاهرود مجروح کرد
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – فرمانده انتظامی استان سمنان از مجروع شدن 2 مامور پلیس شاهرود با اسحله شکاری از سوی پدر خانواده در یک مساله خانوادگی خبر داد و گفت : حضور به موقع و شجاعت گشت کلانتری منطقه از بروز فاجعه بیشتر جلو گیری کرد.

سردار روح الامین قاسمی گفت : خانمی شاهرودی ساعت یک بامداد با مرکز فوریت های پلیسی110 تماس گرفته و گزارشی مبنی بر این که همسرش در حال ضرب و شتم شدید دخترشان است ، ارائه کرد.
وی اظهار داشت : تیمی از مأموران انتظامی بلافاصله در محل حادثه حضور یافتند و با همراهی مادر خانواده برای حل مشکل به جلوی درب زیر زمین منزل پدر که دخترش را در انجا حبس کرده بود مراجعه کردند.
به گفته سردار قاسمی صدای گریه و فریاد دختر نوجوان خانواده از عصبانیت شدید پدر حکایت داشت و احتمال فاجعه ای جبران ناپذیر می رفت.
در حالی که ماموران انتظامی منتظر خروج پدر از زیرزمین بودند مرد عصبانی با اسلحه شکاری خارج شد و بی مقدمه به سمت مأموران انتظامی شلیک کرد.
وی از مصدومیت 2 مأمور پلیس از ناحیه پا و اعزام آنان به مراکز درمانی خبر داد و گفت : متهم که سابقه درگیری دارد پس از شلیک به سمت مأموران به سمت دختر نوجوان خود و همسرش حمله ورشد که با شجاعت و رشادت گشت پلیس و حضور به موقع مسئولان درگیری به کلانتری منتقل شد.
سردار قاسمی ، علت درگیری و عصبانیت متهم و آغاز این درگیری خروج بدون اطلاع دختر از منزل و مراجعه نکردن وی به مدرسه بوده که پدر خانواده به دنبال واکاوی ماجرا بوده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب