3:19:42 - شنبه 25 فوریه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خبرهای خوب از بیمارستان سوانح و سوختگی و مرکز جامع سرطان سمنان
«دانشکده دندانپزشکی سمنان» ازکلینیکی کوچک تا تبدیل به یک مرکز علمی بالنده درکشور
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – شادنوش با اشاره به برگزاری همایش ملی ارتقاء سلامت دهان و دندان که با حضوروزیربهداشت همراه بود گفت:

یکی از خدمات ارائه شده  دانشکده دندانپزشکی سمنان است که در سال 92 در قالب یک کلینیک کوچک افتتاح شد و امروز به یک مرکز علمی بالنده تبدیل شده است.

وی با بیان اینکه در سال 92 حتی یک فوق تخصص دندانپزشک در استان نبود ادامه داد: امروز به لطف خداوند و کارهای بزرگی که انجام شده تنها 33 نفر عضو هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی بوده و به مردم استان خدمات ارائه می‌دهند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان با بیان اینکه شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه نیز از حضور این اعضای هیئت علمی بهره‌مند می‌شوند خاطرنشان کرد: روزانه حداقل دو نفر از اعضای هیئت علمی دندانپزشکی در شهرستان‌های گرمسار و دامغان حضور دارند. ضمن اینکه کلینیک‌های تخصصی و فوق‌تخصصی در اکثر شهرستان‌های استان و از جمله گرمسار، سمنان، مهدیشهر و دامغان ایجاد و مردم از خدمات فوق‌تخصصی بهره‌مند هستند.

شادنوش با اشاره به برخی خدمات بهداشتی در استان گفت: امروز 100درصد خانه‌های بهداشت استان سمنان تملکی شدند .

لازم به ذکراست بیمارستان سوانح وسوختگی و مرکزجامع سرطان سمنان یکی از مطالبات مردمی دراین سفر بود که بارها  مردم از وزیرمحترم بهداشت خواستار توجه بیشتر به آن شدند که ایشان هم با نظر مثبت ، گرفتن اعتبار و در حال ساخت بودن این دو مجموعه پاسخ مردم را دادند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان هم بع خبرنگار سمنان لاین گفت : برای تکمیل بیمارستان سوانح و سوختگی و مرکز جامع مبارزه با بیماری های سرطان استان 200 میلیارد ریال اسناد خزانه در نظر گرفته شده است و با این 200 میلیارد ریال می توان بخش قابل توجهی از کار را پیش برد.

 همچنین در این همایش ملی یک تابلوی خوشنویس از آثار استاد طاهری نقاش و خوشنویس برجسته سمنانی که به شعر معروف “… تورا من چشم در راهم …”نیما یوشیج مزین شده بود از سوی مردم سمنان به وزیر بهداشت اهداء شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. همشهری   مارس 2, 2017  

    دانشکده پرستاری ومامائی و کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم پزشکی استان که آقای شاد نوش اعلان کرده بودند وقرار بود باحضور آقای دکتر هاشمی درسمنان کلنگ زنی شود پس چی شد سمنان لاین لطفآ پیگیری واطلاع رسا نی شود …

  2. پارسا   فوریه 25, 2017  

    سرفراز باشی سمنان زیبا