14:22:41 - سه شنبه 21 فوریه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شادنوش :اکثر پروژه‌های افتتاحی علوم پزشکی سمنان در مناطق دورافتاده استان هستند
کانال تلگرام سمنان لاین

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان از افتتاح و بهره‌برداری از 9 مرکز جامع سلامت  در استان سمنان خبر داد.

به گزارش سمنان لاین ازایسنا، مهدی شادنوش در حاشیه آیین افتتاح این پروژه‌ها که از طریق ویدئوکنفرانس با حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی به بهره برداری رسیدند اظهار کرد: این مراکز بهداشتی درمانی در شهرستان‌های سمنان، مهدیشهر، گرمسار و دامغان به بهره‌برداری رسیدند.

وی ادامه داد: این مراکز شامل مراکز ارائه خدمات بهداشتی،  پایگاه‌های سلامت و…هستند و مردم استان از امروز می‌توانند از خدمات این مراکز بهره‌مند شوند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با اشاره به اعتبارات هزینه شده برای این پروژه‌ها گفت: دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان برای افتتاح و بهره‌برداری از این پروژه‌ها اعتباری بالغ بر 52 میلیارد ریال هزینه کرده است.

وی با بیان اینکه این مراکز همزمان با حدود 660 مرکز دیگر در سراسر کشور افتتاح شد خاطرنشان کرد: استان سمنان جز 10 استانی در کشور بود که از طریق ویدئوکنفرانس در آیین افتتاح این مراکز با آن ارتباط برقرار شد.

شادنوش از سفر قریب‌الوقوع وزیر بهداشت به این استان خبر داد و گفت: وزیر بهداشت پنج‌شنبه و جمعه این هفته برای افتتاح 18 پروژه و کلنگ‌زنی 72 پروژه حوزه سلامت به استان سمنان سفر می‌کند.

وی با بیان اینکه کلنگ‌زنی این 18 پروژه همگی در دولت تدبیر و امید به زمین زده شده است، تصریح کرد: برای آماده‌سازی این پروژه‌ها اعتباری بیش از 340 میلیارد ریال هزینه شده است.

به گزارش سمنان لاین رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان با اشاره به آغاز عملیات اجرایی 72 پروژه عمرانی جدید در شهرستان‌های تحت‌پوشش دانشگاه علوم پزشکی استان، گفت: اکثر قریب به اتفاق این پروژه‌ها در مناطق محروم، کمتر برخوردار و دورافتاده استان هستند.

شادنوش با اشاره به برنامه‌های وزیر در این سفر دو روزه خاطرنشان کرد: دکتر هاشمی در جریان سفر به استان به شهرستان‌های گرمسار، آرادان، سرخه، مهدیشهر، سمنان و دامغان سفر می‌کند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. شعیبی   فوریه 25, 2017  

    آقای شادنوش بفرمائید دستاورد سفر وزیر محترم بهداشت به استان ، برای شهر سمنان چه پروژه ای افتتاح و یا کلنگ زنی شد. ما که چیزی در رسانه ها نشنیدیم.