19:01:19 - سه شنبه 21 فوریه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس سازمان میراث فرهنگی :استان سمنان مقصد گردشگری کشور شود
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با بیان اینکه معبر بودن زیبنده استان سمنان نیست گفت: سمنان تبدیل به مقصد گردشگری کشور شود.

به گزارش سمنان لاین ازتسنیم  زهرا احمدی‌پور در حاشیه بازدید از اثر ملی گرمابه «موزه پهنه» اظهار داشت: استان سمنان دارای ظرفیت‌های مناسبی در بخش گردشگری است.

وی با بیان اینکه باید این ظرفیت‌ها و پتانسیل‌ها به کشور و همچنین دنیا معرفی شود، افزود: برای اینکه استان سمنان تبدیل به مقصد گردشگری شود نیازمند معرفی هرچه بیشتر این استان هستیم.

رئیس سازمان میراث فرهنگی به برخی از ویژگی‌های استان سمنان در بخش گردشگری و موقعیت جغرافیایی اشاره کرد و گفت: سمنان استان ازنظر جغرافیایی از موقعیت خوبی برخوردار است و زمینه لازم برای توسعه در بخش گردشگری و صنعت توریسم را دارد.

احمدی پور به برخی از اهداف خود در سفر به استان سمنان اشاره کرد و گفت: استان سمنان موقعیت مناسبی برای تبدیل‌شدن به مقصد گردشگری را دارد و آشنایی با بخش‌های مختلف گردشگری یکی از اهداف سفر به استان سمنان بود.

وی با اشاره به برخی از برنامه‌های سازمان میراث فرهنگی برای توسعه صنعت توریسم و گردشگری در کشور گفت: یکی از برنامه‌های سازمان این است که استان‌هایی که در موقعیت معبر قرار دارند و زمینه ورود گردشگر در این استان‌ها هست با انجام اقداماتی تبدیل به مقصد گردشگری شوند.

معاون رئیس‌جمهور با بیان اینکه معبربودن زیبنده استان سمنان نیست تصریح کرد: خوشبختانه با اقداماتی که انجام‌شده و اقامتگاه‌هایی که ایجادشده و همچنین برنامه‌ریزی برای ایجاد هتل در این استان زمینه تبدیل‌شدن استان سمنان به مقصد گردشگری فراهم شده است.

احمدی پور گفت: یکی اهداف سفر به استان سمنان شناسایی ظرفیت‌های استان است و اینکه کمک شود که تورهای گردشگری در ایام نوروز امسال و همچنین در سال استان سمنان را برای مقصد گردشگری گردشگران خود انتخاب کنند.

به گزارش سمنان لاین وی همچنین مدیرکل میراث فرهنگی استان سمنان را مدیر پرتحرک و پرتلاش دانست و گفت: این مدیر در زمینهٔ توسعه گردشگری در استان و همچنین اقتصاد مقاومتی اقدامات مناسبی در استان سمنان انجام داده است.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب