19:13:41 - سه شنبه 21 فوریه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در مسابقه ای حساس ؛
صعود هف سمنان به دور دوم مسابقات لیگ دسته دو
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – هفته پایانی دور نخست مسابقات لیگ دسته دوم در گروه سوم نیز برگزار شد و در پایان تیم های شاهین شهرداری بوشهرو هف سمنان به ترتیب با پیروزی مقابل شهرداری تبریز و شهراری همدان موفق شدند به دور دوم این مسابقات صعود کنند.

سردار بوکان در حالی که بسیار امیدوار بود با کسب حتی یک تساوی مقابل پاس همدان بی انگیزه به دور دوم صعود کند در نهایت با نتیجه دو بر صفر نتیجه را به حریف واگذار کرد تا پرتماشاگرترین تیم لیگ دسته دوم به دور دوم صعود نکند.در پایان بازی درگیری هایی بین دو تیم بجود آمد.

شاهین شهرداری بوشهر در خارج از خانه دست به کار بزرگی زد و شهرداری تبریز صعود کرده را با نتیجه یک بر صفر شکست داد تا شاهین نیز راهی مرحله پایانی شود.

هف سمنان موفق شد تیم صدرنشین شهرداری همدان را با نتیجه2بر0شکست دهد و به مرحله دوم راه پیدا کند.

کاسپین قزوین در بازی مرگ و زندگی موفق شد آلومینیوم هرمزگان را شکست دهد و جشن بقا در لیگ دسته دوم را برپاکند.همچنین با این باخت آلومینیوم هرمزگان به لیگ دسته سوم سقوط کرد.

شاهین ماهشهر موفق شد در یک بازی یک طرفه کارا شیراز را با نتیجه6بر0از پیش روی بردارد تا در لیگ دسته دوم ماندگار شود.

بدین ترتیب در پایان دور نخست مسابقات لیگ دسته دوم باشگاه های کشور و در گروه سوم مسابقات تیم های شهرداری تبریز،شهرداری همدان،شاهین شهرداری بوشهر و هف سمنان به دور دوم این مسابقات صعود کردند.

همچنین در پایان این مرحله تیم های آلومینیوم هرمزگان ،کارا شیراز و بانی گستر کیش به ترتیب با قرار گرفتن در رتبه های دهم،یازدهم و دوازدهم به لیگ دسته سوم سقوط کردند.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب