14:01:36 - دوشنبه 20 فوریه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تأکید مجدد مدیرفرودگاه سمنان؛
به هیچ وجه کیفیت را فدای زمان افتتاح نخواهم کرد / توقف کار فقط به دلیل سردی هوا
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – مدیر فرودگاه سمنان گفت: تغییرات آب و هوایی و سردی هوای علت اصلی وقفه در عملیات عمرانی و تکمیل طرح باند فرودگاه سمنان است.

به گزارش سمنان لاین حسن شجاعی افزود: 15 آبان و دهه فجر 95 زمان های تعیین شده برای بهره برداری از باند فرودگاه سمنان بود، اما به دلیل سردی هوا افتتاح این طرح مهم استانی در چند مرحله به تعویق افتاده است.
به گزارش سمنان لاین ازایرنا وی بهره برداری از باند پروازی فرودگاه سمنان تا پایان سال 95 را منتفی دانست و خاطر نشان کرد: برای تکمیل طرح عمرانی باید منتظر مساعد شدن شرایط آب و هوا برای ادامه اجرای عملیات عمرانی در شرایط مناسب برای دوام ساخت و سازها باشیم و به هیچ وجه کیفیت در عملیات اجرایی فدای مسایل دیگر نمی شود.
شجاعی با بیان این که تکمیل باند پروازی فرودگاه سمنان تاکنون بیش از 90 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، تصریح کرد: درحال حاضر عملیات ساخت و ساز باند پروازی فرودگاه به دلیل سردی هوا تعطیل شده است.
مدیر فرودگاه سمنان اضافه کرد: دمای هوای 20 درجه سانتی‌گراد و بالاتر، دمای مساعد برای اجرای عملیات عمرانی برای طرح های فرودگاه است که به دلیل ناپایداری جوی در استان سمنان در دوره کنونی، زمان دقیقی برای ازسرگیری روند ساخت فرودگاه برنامه ریزی نشده است.
به گزارش سمنان لاین شجاعی گفت: ادامه عملیات راه ارتباطی باند تا ساختمان مسافربری، توفقگاه و باند فرودگاه در گام اول با مساعد شدن شرایط جوی انجام می شود و در کمترین زمان ممکن این طرح مهم استانی با حضور مسوولان کشوری به بهره برداری می رسد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. مهمان طاهریان   فوریه 20, 2017  

    سمنان لاین عزیز ایشان نزدیک چهار ماه است که این حرفها را تکرار میکند که کیفت را فدای سرعت نمی کند وانگهی گفته است دراین مرحله فقط باند پرواز آماده افتتاح گردیده وامکان پرواز هواپیمای مسافربری وجود ندارد .یعنی چه .. آیا هدف نهائی کار ایشان فقط تحویل بان پرواز است . بصورت خطی وقطره چکانی کار کردن مردم سمنان کماکان سالها باید چشم انتطار عملیاتی شدن ففرود گاه مسافرتی باشند …
    .

    • مدیر سایت   فوریه 20, 2017  

      بدلیل اهمیت موضوع باید به مخاطبان محترم و دلسوزان استان عرض شود که یکی از ستون های اصلی اقدامات صورت گرفته تا اینجای کار قطعا مدیریت توانمند مهندس شجاعی بوده است . انشاالله در آینده ای نزدیک خدمات ایشان را علیرغم غیر بومی بودن برای افکار عمومی بازگو خواهیم کرد.