14:00:46 - یکشنبه 19 فوریه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بیمارستان سوانح وسوختگی و مرکزجامع سرطان؛
سنگ محک مدیریت دانشگاه علوم پزشکی استان در سفیر وزیر بهداشت به سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان گفت: سیدحسن قاضی زاده هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز پنجشنبه و جمعه پنجم و ششم اسفند 95 برای افتتاح طرح‌های عمرانی به ارزش 345 میلیارد ریال به استان سمنان سفر می کند.

به گزارش سمنان لاین مهدی شادنوش افزود:
وی تصریح کرد: همزمان با افتتاح این طرح ها، عملیات اجرایی 72 طرح دیگر در حوزه بهداشت و درمان استان سمنان آغاز می شود که بر اساس برنامه‌ریزی، تا دهه فجر 96 به بهره برداری خواهد رسید.
شادنوش یاد آورشد: بهره برداری از کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی امام خمینی (ره) و ٢ پایگاه سلامت در شهرستان گرمسار از برنامه های 2 روزه سفر وزیر بهداشت است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با اشاره به بهره برداری از دانشکده تغذیه و علوم غذایی شهرستان آرادان در سفر وزیر بهداشت در روزهای پنجم و ششم اسفند 95، بیان داشت: افتتاح خوابگاه های پردیس دانشکده پیراپزشکی دختران و پسران در شهرستان سرخه با ظرفیت 400 نفر نیز افتتاح خواهد شد.
شادنوش با اشاره به افتتاح مرکز جامع خدمات سلامت و پایگاه سلامت بوستان شهرستان دامغان در برنامه های سفر وزیر بهداشت و درمان به استان سمنان، افزود: افتتاح کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی دانشگاه و بازدید از مراحل پیشرفت بیمارستان مهدی شهر از برنامه های وزیر بهداشت در این شهرستان است.

سمنان لاین -شایان ذکراست مدتهاست در تمامی جلسات و نشست های بنیادهای مردمی که با حضور مسئولین ازجمله استاندار محترم،نماینده شهرستان های سمنان،مهدیشهر وسرخه، فرماندار و شخص رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان برگزار می گردد بر ضرورت راه اندازی هرچه سریع تر بیمارستان سوانح . سوختگی و مرکزجامع سرطان سمنان  تأکید می شود.

در هفته های اخیر اخباری  درخصوص بیمارستان سوانح . سوختگی و مرکزجامع سرطان شنیده شد لیکن آنچه مهم است  و باید در رأس برنامه های مدیریت دانشگاه علوم پزشکی استان دراستفاده از ظرفیت وزیر موفق دولت در سفربه استان مد نظر قرار گیرد و مردم انتظار شنیدن آن را دارند گرفتن ردیف اعتباری مشخص همانند دیگرطرح های استان  و تعیین تکلیف  مطالبه و خواسته ی چندین ساله خودشان در خصوص بیمارستان سوانح . سوختگی و مرکزجامع سرطان مرکزاستان بعنوان معیاری ازنحوه مدیریت عالی این دانشگاه در نگاه مردم میباشد.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب