19:04:09 - جمعه 17 فوریه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نائب رئیس شورای شهرسمنان مطرح کرد؛
موانع برج مسکونی 80 واحدی که سال ها متوقف مانده بود برطرف شد
کانال تلگرام سمنان لاین

 

سمنان لاین – نائب رئیس شورای اسلامی شهرسمنان در گفتگو با سمنان لاین گفت :

احداث برج مسکونی 80 واحدی اتحادیه تعاونی مسکن بصورت مشارکتی سالها پیش با سازمان مسکن و شهرسازی منعقد گردید ، از طرفی در مراحل احداث سازه حدود نیمی از واحدهای آن پیش فروش  و بنا به علل متعدد تکمیل ساختمان در مرحله سفتکاری متوقف ماند.

مهندس مجید نظری در ادامه افزود؛ شروع مجدد عملیات ساختمانی مستلزم توافقات جدید با مسکن و شهرسازی ، شهرداری (تمدید پروانه ساختمانی) و مشاور پروژه بوده که جهت تحقق این موضوع شورای شهر سمنان در سال 93 با همکاری نماینده وقت مجلس جهت ساماندهی پروژه های نیمه کاره ورود جدی داشت تا اینکه با مساعدت وزارت مسکن و شهرسازی ، شورای شهر (که غالبا مسئولیت پیگیری موضوعی به نمایندگان منتخب شورا واگذار می گردد )و شهرداری ،  رفع موانع صورت گرفت و کارهای اجرایی خصوصا نماسازی که از اولویتهای مدیریت شهری و مدیران اتحادیه بود آغاز گردید که به لطف خداوند مراحل پایانی آنرا سپری می کند.

نائب رئیس شورای اسلامی شهرسمنان در پاسخ به پرسش خبرنگارسمنان لاین در خصوص اقدامات صورت گرفته برای  تعدادی از پروژه ها ی نیمه کاره ی موجود در سطح شهرسمنان اظهار داشت :

جلسات تعاملی با هدف رفع موانع با برخی مالکین و سازندگان با محوریت شورا و شهرداری همزمان با پروژه مذکور برگزار گردیده که امید است پروژه مشارکتی و نیمه کاره واقع در میدان سعدی و میدان امام رضا(ع) هر چه زودتر تعیین تکلیف گردد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. بینام   مارس 19, 2017  

  خسته نباشید

 2. مجید   فوریه 17, 2017  

  درود بر سمنان و سمنانی و خسته نباشید به زحمت کشان در سایت وزین سمنان لاین

 3. فاطمه   فوریه 17, 2017  

  بسیار کاربجایی بود در زیبایی شهرمان. امیدواریم همانطور که آقای نظری نایب رییس شورای سمنان گفته اند تکلیف بقیه ساختمونهای بلاتکیف سمنان عزیز روشن بشود. باتشکرمجدد

 4. سینا   فوریه 17, 2017  

  دست مریزاد.