22:55:35 - پنجشنبه 16 فوریه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نماینده مردم شاهرود از 3 برابرشدن اعتبارات عمرانی استان سمنان خبرداد
کانال تلگرام سمنان لاین

عضو کمیسیون تلفیق و نماینده مردم شاهرود و میامی از افزایش سه برابری اعتبارات عمرانی سال 96 استان سمنان در قیاس با سال قبل خبر داد.

به گزارش سمنان لاین ازایسنا حسینی شاهرودی امروز (28بهمن ماه) در شورای اداری استان سمنان که با حضور احمدی معاون سیسی وزیرکشور و رئیس ستاد انتخابات کشور برگزار شد اظهار کرد: بودجه 96 از روز یکشنبه پیش رو در صحن علنی مجلس مطرح می شود.

وی با اشاره به تلاش مجلس برای افزایش بودجه عمرانی استان ها به حضور نماینده های سمنان و شاهرود در کمیسیون تلفیق اشاره و خاطرنشان کرد: بودجه عمرانی استان سمنان از 230 میلیارد تومان سال 95در گام اول به 345 میلیارد تومان و در پایان با توزیع متساوی یک اعتبار اضافه در بین همه استان ها اعتبار عمرانی استان سمنان برای سال 96 به 429 میلیارد تومان که تقریبا سه برابر بودجه امسال است افزایش یافت.

نماینده مردم شاهرود و میامی بر لزوم تلاش مسئولان مسئولان استانی برای جذب همه اعتبارات تخصیصی تاکید و اظهارامیدواری کرد: با توزیع عادلانه اعتبارات عمرانی استان، زمینه بهره برداری همه شهرستان ها از این فرصت در سال 96 فراهم شود.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه اعتبارات عمرانی همه استان ها افزایش یافته گفت: باید تلاش شود که با جذب این اعتبارات شاهد رونق در اقتصاد کشور باشیم.

وی با انتقاد از عدم جذب بخشی از اعتبارات استانی امسال تصریح کرد: استان سمنان در شرایطی که در حوزه مالیات رتبه 22کشور را داشته اما در جذب اعتبارات این حوزه رتبه 29 کشور را دارد.

نماینده شاهرود در بخش دیگری به تجلیل از حضور مردم در دفاع از نظام پرداخت و گفت: مردم در بسیاری از مسائل از مسئولان و از جمله در دفاع از نظام جلوتر هستند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به حمایت های مردمی از مسائل مهمی همچون سوریه، یمن، افغانستان و اخیرا در پاسخ به اظهارات ترامپ، گفت: مسئولان نباید تصور کنند که این حضور به خاطر آنها است این حضورها در حمایت از نظام است.وی با بیان اینکه مردم ما به توسعه سیاسی رسیدند افزود: برخلاف این که یک جریان می کوشید توسعه سیاسی را به خود نسبت دهد مردم در حفاظت از نظام همواره حضور داشتند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب