13:53:05 - چهار شنبه 15 فوریه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
راه اندازی سومین دفتر نمایندگی خانه احزاب کشور در سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – رییس خانه احزاب ایران با اشاره به برنامه ایجاد دفتر نمایندگی خانه احزاب در تمام کشور، گفت: تا قبل از انتخابات ریاست جمهوری سال 96 در تمام استان ها دفتر نمایندگی خانه احزاب راه اندازی می شود.

به گزارش سمنان لاین ازایرنا قدرت الله حشمتیان روز چهارشنبه در حاشیه برگزاری انتخابات شورای اجرایی دفتر نمایندگی خانه احزاب استان سمنان، در جمع خبرنگاران، با بیان این که احزاب ضربه گیر نظام هستند و از به وجود آمدن تروریسم در کشور جلوگیری می کنند، افزود: احزاب پلی میان دولت و مردم برای کمک و یاری به مردم در صحنه هستند و حضور احزاب و فعال در استان ها ضروری است.
وی با تشبیه احزاب به ضربه گیر نظام، تاکید کرد: خانه احزاب بر اساس آیین نامه به وجود می آید و در خانه احزاب جریان های مختلف در کنار هم و برای ایجاد وحدت و همدلی در کشور تلاش می کنند.
رییس خانه احزاب ایران یادآور شد: احزاب مردم هستند و بی توجهی به احزاب به معنی بی توجهی به مردم است، دولت نیز باید توجه کامل به احزاب داشته باشد و در کنار احزاب باشد و امکانات در اختیار احزاب قرار دهند.
حشمتیان افزود: احزاب نقش بسیار پر رنگی در انتخابات می توانند داشته باشند و می توانند مردم را به پای صندوق رای بیاورند و انتخابات پرشور و پرشعف داشته باشیم.
وی گفت: خانه احزاب ایران این دوره به صورت فراکسیونی در کشور تشکیل شده است، هفت نفر اصول گرا، هفت نفر اصلاح طلب و هفت نفر مستقل و اعتدال گرا در خانه احزاب ایران حضور دارند.
وی تصریح کرد: علاوه بر این 21 نفر عضو شورای مرکزی، هرکدام از این جناح ها سه نفر عضو علی البدل دارند و هیات بازرسی نیز از هر سه جریان وجود دارد.
حشمتیان خاطرنشان کرد: در خانه احزاب و در کشور هر سه جریان اصولگرا، اصلاح طلب و مستقل در کنار هم جمع شده اند و برای وحدت و پیشبرد اهداف مملکت اسلامی ایران با توجه به وصایای امام خمینی(ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری در تلاش هستند.
وی با بیان این که احزاب برای همه مقاطع و برای همه فصول هستند، تاکید کرد: فعالیت احزاب فقط برای انتخابات نیست و خانه احزاب تا کنون سه همایش با موضوع های اقتصاد مقاومتی و مشکلات احزاب برگزار کرده است.
به گزارش سمنان لاین رییس خانه احزاب ایران یاد آور شد: دفتر نمایندگی خانه احزاب در سمنان به عنوان سومین نمایندگی خانه احزاب استان‌های کشور و بعد از استان های زنجان و یزد راه اندازی شد.
256 حزب در کشور در سه جریان دارای مجوز هستند ولی 187 عضو خانه احزاب هستند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب