16:46:32 - چهار شنبه 15 فوریه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اعضای دفتر نمایندگی خانه احزاب استان سمنان مشخص شدند
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – اعضای دفتر نمایندگی خانه احزاب استان سمنان با حضور قدرت الله حشمتیان رییس خانه احزاب ایران، روز چهارشنبه بیست و هفتم بهمن 95 مشخص شدند.

این انتخابات در سالن مدیریت بحران استانداری سمنان و در حضور مسوولان کشوری و استانی و نمایندگان سه طیف اصولگرا، اصلاح طلب و مستقل و اعتدال گرا برگزار شد.
احترام اردستانی و حبیب الله محقق با 16 رای و ابوالقاسم کواکبیان با 15 رای به عنوان سه عضو اصلاح طلب ها در شورای اجرایی دفتر نمایندگی خانه احزاب استان سمنان و رحمان سعادت به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.
زهرا صادقی با 16 رای، یحیی الهی با 14 رای و عبدالمجید نصیری به عنوان منتخبان اصولگرایان و حبیب نجف زاده به عنوان عضو علی البدل در شورای اجرایی دفتر نمایندگی خانه احزاب استان سمنان انتخاب شدند.
محمدحسین حلاجیان با 18 رای، سیدمحمدنجاتی با 15 رای، سعیده دباغ با 12 رای به عنوان سه عضو مستقل و اعتدال گرا و عبدالحسین نادعلی به عنوان عضو علی البدل در شورای اجرایی دفتر نمایندگی خانه احزاب استان سمنان انتخاب شدند.
همچنین مهدی غلامی سرخه با 11 رای به عنوان بازرس اصلی و سید عابدین حیدری با پنج رای به عنوان علی البدل انتخاب شدند.
رییس خانه احزاب ایران در این نشست گفت: همه اعضای حزب ها فارغ از هر نوع رویکرد جناحی، باید با یکدیگر تعامل و همکاری داشته باشند.
قدرت الله حشمتیان با بیان اینکه احزاب در کشور می توانند جامعه را به سمت وحدت پیش ببرند و از هرگونه نفاق جلوگیری کنند، تاکید کرد: احزاب دلسوز مردم و به قانون اساسی پایبند هستند و از رهبری تبعیت می کنند و با توجه به این که در آستانه انتخابات هستیم نباید بی میلی و نفاق در جامعه پیش بیاید .
256 حزب در کشور در سه طیف دارای مجوز فعالیت‌اند و 187 نفر در خانه احزاب کشور عضویت دارند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. محمد حسین حلاجیان   فوریه 15, 2017  

    با سلام
    نفر اول منتخب هیات اجرائی خانه احزاب استان سمنان از فراکسیون مستقل و اعتدالیون محمد حسین حلاجیان صحیح است
    حاج علیان اشتباه است