14:04:57 - چهار شنبه 15 فوریه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رهبر معظم انقلاب در دیدار مردم آذربایجان شرقی/ تکمیل می شود “آشتی ملی” معنی ندارد، مگر مردم با هم قهرند؟
کانال تلگرام سمنان لاین

در آستانه سالگرد قیام ۲۹ بهمن ۱۳۵۶ مردم تبریز، هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم انقلابی استان آذربایجان شرقی صبح امروز (چهارشنبه 27بهمن) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه امسال 22 بهمن برای کشور آبرو شد، فرمودند: بنده زبانم قاصر است از اینکه از ملت تشکر کنم. خدا را باید شکر کرد. این نسل سوم و چهارم انقلاب است که می‌آید مقابل دشمن می‌ایستد و حرف قاطع خود را می‌زند.

ایشان با بیان اینکه مسئولان این حضور مردمی را به حساب گلایه نداشتن آنها از فعالیت‌های ما مسئولان به حساب نیاورند، گفتند: مردم گله‌مندند. مردم با تبعیض و کم‌کاری و بی‌اعتنایی به مشکلات، میانه‌ای ندارند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه یک عده‌ای تعبیر آشتی ملی را می‌گویند، خاطرنشان کردند: اینها به نظر من معنی ندارد. مردم با هم متحدند. چرا می‌گویید آشتی؟ مگر مردم باهم قهرند؟ بله، مردم با آن کسانی که روز عاشورا آمدند وسط خیابان و با قساوت و بی‌حیایی، جوان بسیجی را در خیابان لخت کردند و کتک زدند، قهرند و آشتی هم نمی‌کنند.

رهبری معظم انقلاب همچنین یادآورشدند: آخر سالِ «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» است و مسئولین باید نشان دهند برای اقدام و عمل چه کرده‌اند؛ نگویند باید چنین بشود، بگویند چنین شد. نمی‌شود گلایه‌های مردم را نادیده گرفت؛ مسئله‌ی گرانی و بیکاری و رکود مهم است؛ مسئولین باید تلاش کنند،امروز دشمن سعی دارد به اقتصاد کشور فشار بیاورد تا مردم دچار مشکل شده و دلزده بشوند.

حضرت آیت الله خامنه‌ای تاکید کردند:یکی از ترفندهای دشمن -چه در دولت قبل آمریکا و چه در دولت فعلی آمریکا- این است که مدام تهدید می‌کنند به جنگ؛ اینکه گزینه‌ی نظامی روی میز است. آن مسئول اروپایی به مسئولین ما می‌گوید اگر برجام نبود، جنگ در ایران حتمی بود؛ دروغ محض! چرا می‌گویند جنگ؟ چون ذهن متوجه بشود به جنگ، جنگ واقعی، جنگ اقتصادی و تحریم و گرفتن عرصه‌ی کار و فعالیت و فناوری در کشور است؛ جنگ واقعی، جنگ فرهنگی است؛ ما را به جنگ نظامی متوجه می‌کنند تا از این غفلت کنیم.

ایشان خاطرنشان کردند: مسئولین حضور مردمی 22بهمن را به حساب گلایه نداشتن آن‌ها از فعالیت‌های خود به حساب نیاورند؛ مردم گله‌مندند.

ادامه دارد …

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب