23:34:09 - دوشنبه 13 فوریه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امضای توافق نامه ی مهم شرکت عقاب افشان در حضور نخست وزیر سوئد
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – شرکت سوئدی اسکانیا برای تحویل 1350 اتوبوس به اصفهان و چهار شهر دیگر با ایران توافق همکاری امضا کرد.

اسکانیا در سایت این شرکت اعلام کرده که اولین سری اتوبوس ‌ها تا پایان سال 2017 در ناوگان حمل و نقل به کار گرفته خواهد شد. هزار اتوبوس دیگر هم با فاینانس مالی یک شرکت دیگر خریداری خواهد شد.

«بیژن زنگنه» وزیر نفت ایران از شرکت اسکانیا خواسته که برای تولید اتوبوس ‌های گازسوز در ایران سرمایه‌ گذاری کند. اسکانیا می ‌گوید قصد دارد در نوسازی ناوگان حمل و نقل شهری با ایران همکاری گسترده‌ تری داشته باشد. این پیش‌ توافق در تهران و با حضور نخست ‌وزیر سوئد، وزیر تجارت این کشور، استاندار اصفهان، اکبری راد مدیرعامل اسکانیا و شریک ایرانی این موسسه امضا شد.

اسکانیا تنها یکی از چند شرکت و موسسه تجاری است که مدیران آنها همراه نخست وزیر سوئد به ایران رفتند و قراردادهایی امضا کردند. اولین سفر رسمی «استفان لوونم» در مقام نخست وزیرسوئد به ایران، امید شرکت‌ های تجاری این کشور را برای گسترش تعاملات اقتصادی با ایران افزایش داده است.

ایران یکی از ده خریدار عمده اتوبوس‌ های اسکانیا در جهان است.

شرکت «عقاب افشان» شریک تجاری اسکانیا در ایران بوده و توزیع و مونتاژ محصولات اسکانیا در ایران را برعهده دارد.

به گزارش سمنان لاین ، مهندس عبدالله  اکبری راد مدیرعامل شرکت عقاب افشان نیز گفت :اين  قرارداد مربوط به شركت عقاب افشان است که براساس تفكر اقتصاد مقاومتي ، دانش محور و صادرات محور بوده و ساخت آن داخل کشورمیباشد.

 هم اينك دودستكاه ازآنها در شهرداري سمنان مستقر شده كه قرار است وارد ناوگان حمل ونقل سمنان  شود تا بزودي مردم خوب سمنان از اين وسیله مدرن استفاده نمايند.

به جز شرکت اسکانیا، «ولوو» و «اریکسون» و چند بانک و شرکت دیگر سوئدی هم با ایران سند همکاری امضا کردند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب