14:36:16 - یکشنبه 12 فوریه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دکترعلی همتی رییس شورای شهرسمنان ؛
اجرای طرحی در ورودی غربی مرکز استان که آیندگان به آن افتخار کنند
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – علی همتی رییس شورای اسلامی شهرسمنان  آخرین وضعیت ورودی غربی مرکزاستان را تشریح کرد.

به گزارش سمنان لاین دکترعلی همتی گفت:ورودی ها یکی از مهم ترین ارکان شناسایی هر شهر هستند که می توانند بیانگر هویت و داشته های آن شهر برای عبورکنندگان باشند و آن ها را به بازدید از شهر دعوت کنند و یا اینکه سبب شوند تا پدال گاز را فشرده و راهی مقصد بعدی گردند.

وی افزود :شهر سمنان با این قدمت تاریخی و پیشینه ی روشن، باید از ورودی هایی ایمن، زیبا و دعوت کننده به شهر برخوردار باشد و این خواسته ی همیشگی مردم مرکز استان بوده که با اتمام تقاطع های غیرهمسطحِ در حال اجرا در ورودی های سمنان، سایر طرح ها برای زیباسازی و هویت بخشی به ورودی اجرایی گردد.

همتی همچنین با انتقاد از عدم استقرار ادارات کل در مرکزاستان گفت :هرچند که ساختار منحصر بفرد وزارت راه و شهرسازی در استان سمنان و عدم تمرکز مدیریت ها در مرکز استان، به مشکلاتی نظیر عدم تأمین اعتبار، تغییرات نقشه های اجرایی و … اضافه شده و علیرغم پیگیری های فراوان مسئولان ارشد استان و شورای اسلامی شهر سمنان، زمان اجرای این پروژه ها را طولانی ساخته است اما باید به این نکته ی اساسی توجه کرد که اجرای یک طرح استاندارد و با درنظر گرفتن همه دسترسی ها، در مدت زمان طولانی تر به مراتب بهتر از اجرای یک طرح ناقص و غیراصولی در کوتاه مدت است.

وی در ادامه افزود: در همین راستا با حضور نماینده ی محترم مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی، معاون محترم مدیرکل راه و ترابری استان سمنان و مجموعه ی مدیریت شهری سمنان، جلسه ای در محل شورای اسلامی شهر سمنان برگزار گردید که پس از بحث و بررسی های فراوان بر روی طرح های کوتاه مدت و بلندمدت، مقرر شد اداره کل راه و ترابری استان سمنان نسبت به تکمیل طرح تقاطع غیرهمسطح غربی سمنان و تأمین همه دسترسی ها اقدام نماید.

با اضافه شدن لوپ ها و رمپ های جدید به تقاطع موجود، کلیه دسترسی ها در محل تقاطع تأمین می گردد و نیازی به ارائه  طرح های جدید برای مشکل دسترسی ها نیست. پس از ارائه طرح کامل و استاندارد، می توان برای ایجاد یک اِلِمان مناسب و درخور شأن سمنان و احیای فضاهای پیرامونی آن اقدام نمود.

دکترعلی همتی در پایان گفت :انتقال پاسگاه پلیس راه و سایر ابنیه موجود در طرح، مشکلاتی نیست که از عهده مسئولین ارجمند برنیاید و إن شاءالله شاهد اجرای طرحی خواهیم بود که آیندگان به آن افتخار کنند.­

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. مهمان علی سمنان   فوریه 17, 2017  

    بسیار کار بجائی است . حتمآ سریعتر این کار را به سر انجام برسانید .