22:07:25 - شنبه 11 فوریه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پیداشدن مردی که ۵ سال در جنگل‌های آمازون گمشده بود!
کانال تلگرام سمنان لاین

«آنتون پیلپا» مرد کانادایی که 5 سال پیش به شکل اسرارآمیزی ناپدید شده بود در جنگل های آمازون برزیل پیدا شد.

به گزارش سمنان لاین ، اسکای نیوز نوشت: مردی که در ماه نوامبر سال 2012 میلادی ناپدید شده بود، پیدا شدنش باعث شوکه شدن اعضای خانواده اش شد.

به عقیده پلیس این مرد پس از خروج از خانه اش در کانادا سوار بر پشت یک کامیون با طی کردن 10 هزار مایل خود را به آمازون رسانده و زندگی جدیدی را برای خود آغاز کرده است.

اتسفان برادر آنتون به خبرگزاری سی بی سی گفت: ما از پیدا کردن برادرم ناامید شده بودیم. پس از یافتن، او را به بیمارستانی در تورنتو منتقل کردیم تا تحت نظر پزشکان قرار بگیرد.

همه اعضای خانواده از زنده بودن وی شگفت زده شدیم. هزینه های بازگشت برادرم به خانه حدود 13 هزار دلار شد. برادرم یک فعال مبارز با فقر بوده و توسط نیروهای پلیس برزیل شناسایی و به بیمارستان «پورتو ولهو» منتقل شده اما از بیمارستان به جنگل آمازون فرار کرده است. این امکان وجود داشت که برادرم در جنگل توسط حیوانات وحشی چون مار، تمساح و حتی پلنگ خورده شود اما خوشبختانه او سالم مانده و ما توانستیم ترتیب بازگشت وی را به خانه بدهیم.

وی افزود: جزئیات سفر وی به درستی روشن نیست اما او در برزیل به اتهام ضرب و شتم و حمل سلاح توسط نیروهای پلیس بازداشت شده و به بیمارستان منتقل شده اما از بیمارستان نیز به جنگل فرار کرده است. هنگامیکه در سال 2012 میلادی برادرم ناپدید شد از مشکلات روحی – روانی رنج می برد و تحت درمان اسکیزوفرنی قرار داشت.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب