11:13:46 - چهار شنبه 8 فوریه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۹هزار و 129 نمونه برداری برای تایید استاندارد در دولت یازدهم در سمنان انجام شد
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان سمنان گفت: در دولت تدبیر و امید هفت هزار و 935 نمونه برداری از فراورده های تولیدی و هزار و 194 نمونه برداری از بازار توسط استاندارد سمنان انجام شده است.

به گزارش سمنان لاین ازایرناعباس رستمی افزود: این اداره کل در دولت تدبیر و امید اقدام های بسیار خوبی انجام داده است که یکی از آن ها نمونه برداری دقیق از فراورده های واحدهای تولیدی و نمونه برداری از بازار بوده است.
وی یکی از سیاست های اصلی اداره کل استاندارد استان سمنان را بازدید از واحدهای تولیدی و خدماتی عنوان کرد و خاطرنشان کرد: در دولت یازدهم پنج هزار و 70 بازدید فنی از واحدهای تولیدی و خدماتی توسط ناظران اداره کل استاندارد استان سمنان انجام گرفته است.
وی ادامه داد: در بیش از سه سال گذشته از دولت یازدهم 79 فقره تدوین و تجدید نظر استانداردهای ملی و 440 صدور پروانه کاربرد علامت استاندارد در استاندارد استان سمنان انجام شده است.
وی با تاکید بر اهمیت آموزش برای ارتقای سطح کیفی، اضافه کرد: از سال 92 تا کنون بیش از 30 هزار و 304 نفر ساعت آموزش برای مدیران کنترل کیفیت واحدهای تولیدی ارایه شد.
رستمی گفت: همواره یکی از مشکل های اصلی در کشور استانداردهای تجهیزات آسانسور ساختمان هاست، از این رو این اداره کل با نظارت دقیق، هزار و 637 تاییدیه آسانسور در استان سمنان در بیش از سه سال اخیر صادر کرده است.
وی ادامه داد: در این مدت 39 بار جایگاه های سوخت‌گیری سی. ان. جی استان سمنان توسط این اداره کل بازررسی شده است و آزمون انگ فلزات گرانبها 165 بار و دقت‌سنجی وسایل سنجش واحدهای صنفی در 14 هزار و 272 نوبت انجام شده است.
مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان سمنان اضافه کرد: با حمایت های دولت تدبیر و امید 48 مجوز بهره برداری برای تجهیزات شهربازی صادر شده است و پنج هزار و 399 آزمون نازل های سوخت مایع توسط این اداره کل انجام شده است.
امسال به برکت سی و هشتمین دهه فجر انقلاب اسلامی در هشت شهرستان استان سمنان از 485 طرح با بیش از هفت هزار و 270 میلیارد ریال بهره برداری و عملیات اجرایی 64 طرح با بیش از 2 هزار و 200 میلیارد ریال آغاز می‌شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب