22:49:15 - سه شنبه 7 فوریه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آقای استاندار ؛ بخوانید و قضاوت کنید !!!
کانال تلگرام سمنان لاین

 سیدحسن حسینی شاهرودی روز سه شنبه در نشست شورای اداری شاهرود که با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در سالن فرمانداری شاهرود برگزار شد، افزود: برای رسیدگی به مشکلات این منطقه و به ویژه شهرستان شاهرود ، باید وزرا و مسوولان استانی وقت بیشتری صرف کنند.
حسینی ادامه داد: در استان سمنان تا کنون توجه بیشتر به مرکز و غرب استان شده و بیشتر سرمایه گذاری ها در آن مناطق انجام شده است.
وی گفت: رشد پایین جمعیتی شهرستان شاهرودو میامی نشانه کمتر توسعه یافتگی این منطقه است و آمار موجود جمعیت، گواه این امر است.
حسینی افزود: اگر روند 30 سال گذشته در توسعه ادامه یابد، جمعیت شهرستان میامی از 40 هزار نفر به 10 هزار نفر وجمعیت 230 هزار نفر شاهرود به کمتر از 50 هزار نفر در سال های آینده کاهش خواهد یافت.
حسینی گفت: در گذشته به رغم این که منطقه شرق استان سمنان را مستعد کشاورزی می دانستند ، برای توسعه کشاورزی هم کار ویژه ای انجام نشده است.
وی تکمیل زنجیره تولید محصولات کشاورزی را خواستار شد و گفت: کارخانه کنسانتره شاهرود یک نمونه از تکمیل چرخه محصولات کشاورزی در این منطقه است.
حسینی افزود: با گذشت 37 سال از انقلاب اسلامی ، اکنون بالای 50 روستای این شهرستان با تانکر آبرسانی می شود که این زیبنده نظام نیست .
وی گفت: در این شهرستان راه دسترسی آسفالت به برخی روستاها وجود ندارد در حالی که در برخی روستاهای مرکز استان راه های چهار بانده وجود دارد.
حسینی افزود: مردم شاهرود در 25 سال گذشته بدون کمک دولتی فرودگاه این شهر را ساختند و تا کنون سرپا نگه داشته اند.
وی تعیین مرز هوایی برای این فرودگاه را ضروری خواند و گفت: اگر در استان سمنان قرار است به فرودگاهی مرز هوایی اختصاص داده شود ، فرودگاه شاهرود دراولویت است.
وی افزود: اداره کل راه و ترابری استان سمنان نیز که ساختمانی با قدمت بیش از 50 سال دارد، نیازمند تجدید بناست.

سمنان لاین – حال بخوانید سخنان فرماندارمحترم شاهرود را در همان جلسه . گروه تحریریه سمنان لاین که نتوانست به جمع بندی برسد لذا نتیجه گیری را به مخاطبان فهیم واگذارمی کنیم …

فرماندار شهرستان شاهرود گفت: در این شهرستان 288هزار خط تلفن همراه فعال وجود دارد که این نشان دهنده توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات در این منطقه است.

به گزارش ایرنا سیدمحمدرضا هاشمی روز سه شنبه در نشست شورای اداری این شهرستان که با حضور وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات در سالن فرمانداری برگزار شد، افزود: ضریب نفوذ تلفن در این شهرستان 116 درصد است که 30 درصد در دولت تدبیر و امید رشد داشته است.
وی افزود: در این شهرستان 174 آنتن BTS و 39 آنتن نسل سوم تلفن همراه و 35 آنتن نسل چهارم تلفن همراه دایر است.
فرماندار شاهرود ادامه داد:تقریبا 100درصد روستاهای شهرستان دارای ارتباط تلفنی هستند، با این همه دو نقطه از روستاهای این شهرستان که فاقد پوشش آنتن دهی هستند که باید برای رفع آن ها تدابیری اندیشید.
وی گفت: 100 درصد راه های آسفالت و ریلی شهرستان زیر پوشش تلفن همراه هستند و برخی از منازل مردم شاهرود هم با فیبر نوری به شبکه متصل هستند.
وی گفت: پوشش تلفن همراه نسل چهار در روستاهای نمونه گردشگری مانند رضا آباد خوارتوران، مجن، طرود و ابر باید راه اندازی شود تا ظرفیت های گردشگری این مناطق به مردم ایران و جهان سریع تر شناسانده شوند.
وی گفت: دردهه گرامیداشت فجر انقلاب اسلامی 485 طرح عمرانی و اقتصادی با اعتبار7277 میلیارد تومان در استان سمنان بهره برداری می شوند که شهرستان شاهرود با 110 طرح ، بییشترین میزان را به خود اختصاص داده است.
هاشمی گفت: برای طرح های عمرانی و اقتصادی شهرستان شاهرود 124میلیارد تومان هزینه شده است.
وی از کلنگ زنی 12 طرح عمرانی هم در این روزها خبر داد و گفت: برای اجرای این طرح ها هم 488میلیاردتومان اعتبار پیش بینی شده است.
هاشمی از تصویب 70 طرح با 948 میلیاردتومان اعتبار در سفر ریاست جمهوری به سمنان خبر داد و گفت: سهم شهرستان شاهرود 12 طرح مهم با اعتبار 143میلیاردتومان اعتبار بوده است که از نظر تعداد و اعتبار بیشترین میزان در سطح استان است که تا کنون 64میلیاردتومان تخصیص یافته است.
فرماندار شاهرود از توزیع قیر رایگان در دولت تدبیر و امید به عنوان یک گام بسیار مهم در آبادانی روستاها یاد کرد و گفت: در این دولت بیش از پنج میلیون تن قیر رایگان در اختیار نهادهای مختلف قرار گرفته است.
وی گفت: امسال چهار هزار تن قیر رایگان به شاهرود اختصاص یافت که 230 هزار متر مربع در 17 روستای شاهرود آسفالت شد.
هاشمی گفت: امسال راه های روستایی شاهرود 13 برابر سال های گذشته آسفالت شده است.

سمنان لاین – آقای استاندار درخواست مردم از مقامات اجرایی استان علی الخصوص شخص جنابعالی ، معاونین ومدیران کل اینست که  رسیدگی به مشکلات واقعی مردم را  سرلوحه ی برنامه هایتان در جای جای آن  ازشرق تا غرب استان  بویژه مرکز آن که از مظلوم ترین و محروم ترین مراکزاستان ها در کشور میباشد، قرار داده و با پاسخ به برخی مطالب ناصحیح ارائه شده که متأسفانه اکثرا متأثر از فضای رسانه ای میباشد، موجبات همگرایی بیش ازپیش این مردم ولایت مدار را فراهم آورید.

آیا این دو مسئول محترم از یک شهرستان سخن می گویند؟ یا …

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. مهمان علی سمنان   فوریه 16, 2017  

  درپاسخ حسین باید گفته شود که اصلآ اداره کل درشاهرود باشد که چه شود …؟؟؟ یعنی دور از کنترل ونظارت باشد .. ؟یعنی بایدخودسر خود مختار باشد .؟؟یعنی مدیریت آن اداره فقط به یک شهرستان سرویس بدهد که انهم معلوم نیست ؟ مدیریت مالی قابل کنترل نباشد.؟ همین پراکندگی مدیریت اس که مسئولیت لوث میگردد
  مثل تصادف قطار سمنان وبنا بگزارش کارشناسان بدلیل نبودن راه مناسب امداد رسانی با تآخیرات زیاد انجام گردید.وبطور کلی هرکاری قانون دارد . ومرکز استان یعنی تمرکز مدیریت تمام نقاط استان دریک شهر ..

  • حسین   فوریه 19, 2017  

   تصادف قطار ربطی نداره به حرفای شما دوست عزیز، هیچ کدوم از مسیر های ریلی در موارد مشابه مسیردسترسی ندارن، چون لازم نبوده، همه بابت حادثه به وچود اومده ناراحت و متاسفن اما این مسئله که شما انتقال اداره کلها خصوصا اداره ل راه رو میگی چیز بی ربطیه
   در مورد اداره کل ها چیزی که مردم شرق استان تا الان دیدن صرفا رسیدگی عالی به سمنان و حومه بوده تا اداره استانی ،
   تنها دلخوشی مردم شاهرود تو این سالهای طولانی که نه صنعتی براشون اومد بچه هاشون برن سرکار، نه کشاورزی ای که به نافشون بستن چرخه کاملشو داشت تا امیدوار باشن و درامد داشته باشن و حتی اشتغال ایجاد بشه، نه گردشگری که مثل کشاورزیش به نافش بستن قدرت تولید اشتغال و درامد برای منطقه داره و مثالهای دیگه……… همین دو سه تا اداره کله، خصوصا که این تصور هم مثل بقیه موارد اینقدر تو ذهن مردم شرق استان قوی شده که اگه اداره کل از شاهرو بره وضعیت بدتر میشه و میشه مثل سایر اداره کل ها که بارها شنیدین که موثرین و مسئولین از زبان مردم و جوحاکم میگن که این مسئله خط خونه!!!! خط خون!!! آره، اشتباه نخوندی برادر من، شاید درکش سخت باشه چون تو وضعیت مردم این مناطق نبودی،
   عزیز من
   برادر و فامیل و دوست و آشناهای ما برای کار یا مجبورن از شهرستان برن یا با ساعت طولانی و شرایط نامناسب و درامد کم بسازن!!! اینا بخشی از چیزایی که سالهاست تو فکر مردم به صورت ابهام مونده که چرا اینطوریه!! نمیگیم تو کشور فقط ما این وضعیتو داریم شاید توسمنان هم باشه، اما سالهاست ما دیدیم که فقط برای منطقه ما بودجه و اشتغالزایی نبوده درحالی که تو همون مرکز به اصطلاح استان اینقدر هزینه شده و بودجه صرف شده و سرمایه گذاری که مهاجر جذب کرده، اگه بودجه نیست چرا برای ما نیست برای سمنان هست، خب داره توسمنان همه تصمیم گیری ها انجام میشه، از سمنانه که به مرکز کشور یعنی تهران اطلاع داده میشه که چه برنامه ریزی و نیازهایی منطقه داره، بودجه کجا بیاد، چقدر بیاد و….
   عزیز من ما خیلی از دوستان و اقدام خودمون رو در سمنان داریم و خودمون هم داریم میایم و میریم، نمیتونیم دیگه نبینیم، به خدا انصافم خوب چیزیه، ما حتی ذره ای حاضر به ضایع شدن حق هیچ کس نیستیم ، فقط حق خودمون رو میخایم، چیز زیادیه؟؟؟؟

 2. صداقت؟؟؟   فوریه 14, 2017  

  یکی از دوستان حرفای قشنگی زده و شعار قشنگ
  صداقت و شفافیت پیشرفت و عدالت
  خیلی قشنگه ولی دو کلمه اولش که اصله و باعث تحقق عدالت و پیشرفت میشه متاسفانه تو کشور ما جایی نداره، وگرنه این صفحه و نظرات مردم با این لحن و جبهه گیری روبه روی هم نبود
  اگه صداقت بود خیلی از مشکلات نبود، اگه شفافیت بود اصلا وضع امروز برای ما نبود و حداقلش همدلی و همصدایی بود

  آره حرفای قشنگیه ولی مرد میخاد برای اجرا و مردمی که مطالبه واقعی عدالت رو داشته باشن نه اینکه در هر صورت هر اقدامی رو تایید کنن، نه اینکه احساسی و طایفه ای رآی بدن و افرادی رو بفرستن تو مراکز تصمیم گیری که صلاحیت حقیقی ندارن،
  یه معنی عدالت اینه که اگه حرفی زده شد که خلاف میل و سلیقه من بود ولی حق بود تایید کنم نه اینکه به هر قیمت از اون دفاع کنم!!! اگه حرف حقی شنیدیم و با آغوش باز قبول کردیم حتی اگه خلاف نظر ما و کار ما بود اون موقع میتونیم حرکت کنیم به سمت تحقق عدالت

 3. کریم سمنانی   فوریه 14, 2017  

  با سلام
  از انواع ادارات کل که طبق قانون حق مرکز استانه که با زورگویی در شاهرود هست گرفته تا بسیار بسیار بودجه عمرانی که بودجه شاهرود خودش به اندازه بودجه کل استان هست گرفته تا هر استاندار محترمی که تشریف میاره از ترس حرف و سخن مجبور میشه به شاهرود باج پرداخت و در حق مردم دیگر شهرستان ها و علی الخصوص از بودجه سمنان بزاره به بودجه شاهرود و بیمارستان و ووووووووووووووو

  آقا میخاهید بودجه ایران رو تقدیم کنیم !!!!

  • حسین   فوریه 15, 2017  

   حداقل 25 یا 30تا اداره کل داریم، با حساب کتاب شما اگه 5تا اداره کل شاهرود باشه 20 یا 25 تاش تو مرکز استانه، پس تا الان در همه این سالها تو مرکزاستان با زورگویی کل بودجه ها رو برای خودشون نگه داشتن خصوصا که همواره اکثر مدیران کل استان، سمنانی بودن!!!!!!!!!!!
   تازه طبق کدوم قانون حق مرکز استانه؟؟؟ لطفا ماده شو بگو نمیدونم، اینکه ادارات کل با وضع فعلی تو سمنان باشن یعنی بازم همه چیز برای سمنان،
   تازه اگه اون نگاه که میگه ادارات کل درجایی باشن که بیشترین قسمت تخصصی از فعالیتشون تو منطقه اس قاعدتا باید سازمان جهاد کشاورزی استان و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان هم باید توقطب کشاورزی و گردشگری استان یعنی شاهرود باشن !!
   بعدشم بودجه های عمرانی سالها تو سمنان خرج شده که الان شهر شما به لحاظ ظاهر و امکانات فوق العاده شده، یهن گاه به بقیه نقاط استان بنداز بعد بگو، تازه شاهرود که مثلا میگن قطب گردشگری قاعدتا باید کمک بشه ویا بودجه ای برای زیبا سازی که گردشگر وایسته و بیاد بگیره که نداشته، بودجه عمرانی اگه الان بیشتر شده به خاطر اینه که دیگه سمنان پروزه ای نداره یا نسبت به پروزه های دیگه استان اهمیت کمتری داره، تازه دقیق ومنصفانه تر نگاه کنی میبینی که قراره طرح های عمرانی ای تو شاهرود اجرا بشه که جزء امور معمولی بوده و سالها پیش برای سمنان انجام شده
   کسی بیشتر از حقش نمیخاد، میگیم عادلانه توزیع بشه، عادلانه نگاه بشه، ببینیم چکار کردیم
   مردم شاهرود هم هیچ موقع راضی نیستن حق کس دیگه رو بگیرن، حق خودشونو میخان، میگن اگه یه جا رو میشه با ریختن پول بیت امال، آباد کرد و هزاران هزار مهاجر جمع کرد پس دلیلی نداره که ما در اندازه خودمون هم اشتغال نداشته باشیم و بچه های ما مهاجرت کنند یا با حقوق پایین و شرایط نامناسب کار کنند، دلیلی نداره که ما امکانات رو مناسب نداشته باشیم، اگه تو مرکز از همه لحاظ استاندارد امکانات وجود داره، پس حالا وقت بقیه نقاط استانه و نه فقط شاهرود
   (در مورد ظاهر شهری درسته که اکثر موضوع به شهرداری ها برمیگرده، اما تعیین سیاست های استانی که در مرکز استان تعیین میشه مثل اینکه یه منطقه چطوری توسعه پیدا کنه یعنی درمورد شهر طرح جامع که تو مرکز استان تصویب میشه و یا مثلا جذب سرمایه گذاری ها با مشوق های دولتی که ادرات کل تعیین میکنن ویا کمک های اداره کلها به شهرداری ها و… همه چیزایی که توسمنان بهترین بوده تو شهرای دیگه نبوده)

 4. ضمیری   فوریه 13, 2017  

  دیگه نمی گذاریم حق مرکز استان پایمال بشه. اون دوران تمام شد. وقتی به مراکز استانهای دیگه نگاه می کنیم فاصله ما رو با اونا می بینیم.

  • !!!!!   فوریه 14, 2017  

   مهم تحقق عدالته، اگه جایی در کشور بیش از حقش داره و عدالت رو رعایت نکرده دلیلی بر حقانیتش نیست، مسئله اینه که همه نقاط استان باید عادلانه پیشرفت کنند

 5. داریوش   فوریه 13, 2017  

  شنیدم قیر رایگان توو شاهرود توزیع شده. پس سمنان و دامغان و گرمسارو مهدیشهر و آرادان و … چی؟ واقعاً این عدالته؟

  • !!!!!   فوریه 14, 2017  

   قیر رایگان به همه جا داده شده

 6. صبوری   فوریه 13, 2017  

  هرچی تو شاهرود افتتاح میشه سمنانی ها هیچی نمی گن. ولی اگه بخواد یک پروژه توو سمنان راه اندازی و یا کلنگ بخوره شاهرودیها فریادگر میشن. نمونه: فرودگاه شاهرود الان فعاله. ظاهراً پرواز هم داره حالا با صندلیهای خالی که کاری بهش نداریم. برای فرودگاه سمنان که مطالبه همه شهرستانهاست دوتا جلسه خشک و خالی که برگزار می کنن اونوقت آقایان مدعی در شرق استان شروع می کنن به جوسازی. از این دست موارد زیاده. آنچه برای خود می پسندی برای دیگران هم بپسند.

 7. استان یا دوشهرستان؟؟؟؟   فوریه 13, 2017  

  چتونه شما سمنانیه ها و شاهرودیها
  کل استان شده شما دوتا شهرستان!!!!!!! انگار جای دیگه ای نیست؟
  بقیه شهرستانها شدن ابزار سیاسی کاری های شما، به اسم بقیه جاها بازهم به فک خودتونین، سمنان که ماشالا خوب شده دیگه به لحاظ امکانات دیگه شما چی میخاین؟
  دوستان شاهرودی ، تو خیلی موارد شمام باید خداروشکر کنین که وضعیت مار رو ندارین،
  میگم ما یعنی بقیه نقاط استان به جز شما دوتا شهرستان
  گرمسار مثلا صنعتیه اما نه ظاهر مناسبی داره نه امکانات مناسبی
  مهدیشهری ها باز چون نزدیک سمنانن وضعشون خوبه
  دامعان رو دیدین اصلا، متوجهین که دیگه آب نداره، متوجهین که وضعش چطوره؟
  میامی هم صرفا به خاطر نام شهرستان، منطقه محروم بودنشو برداشتن وگرنه اگه میامی رو میگین بگین منطقه محروم میامی، سمنانی ها و شاهرودیها همه این نقاط زیر نظر استان و مسئولان بودند ، لطفا تقصیر و کمک کاری مسئولین رو بپذیریم اینقدم خود ما مردم جلوی هم اینجوری جبهه نگیریم
  همه این چیزا که میگین وظایف مسئولینه قرار نیست لطف کنن، از بیت المال حقوق میگیرن که برای همه مردم کار کنن نه یک یا دوشهرستان

  • میلاد   فوریه 13, 2017  

   دوسال دیگه گرمسارو ببینی دیگه این حرفها رو نمیزنی
   سمنان و شاهرود باید بوق بزنن

 8. آقای استاندار عاجزانه تقاض   فوریه 13, 2017  

  آقای استاندار نگاهی به این صفحه بیندازید، این حرف های مردم ایران، استان سمنان است، همه با نگاه خود درخواست تحقق عدالت را دارند،
  خواهش می کنم شما که اصلاح طلبی را افتخار خود می دانید اقدامی برای اصلاح وضع موجود کنید. وضعیتی که سالها ادامه داشته و اگه شما هم سکوت کنید ادامه پیدا میکند .
  خواهش میکنم برای پایان دادن به اینگونه مسائل و تحقق عدالت که باعث رضایت عمومی و احقاق حقوق همه هموطنان در همه نقاط استان می شود مطلب زیر را بخوانید:
  http://semnanline.com/2016/11/18/10212/
  صداقت و شفافیت پیشرفت و عدالت
  دوستان تهنا راه تحقق عدالت به نظرم من در مطلبی است که لینک اون رو گذاشتم. امیدوارم بخونید و تبدیل به مطالبه شما هم بشود.
  یا علی

 9. همشهری سمنان   فوریه 11, 2017  

  مملکت حساب وکتاب دارد مگر بیخود است که نماینده …..مراکز وامکاناتی که مربوط به مرکز استان یعنی مربوط همه نقاط استان میباشد بخواهد درشهر شاهرود متمرکز نماید ..وبقیه کل استان را درمحرومیت قرار بدهد …

  • شاهرودی   فوریه 13, 2017  

   سلام دوست عزیز، بله مملکت حساب و کتاب داره منتها بعضی جاها و برای برخی مناطق (لااقل فعلا)
   کسی راضی به ضایع شدن حق هیچ کس نیست، ما معتقدیم اگه عدالت محقق بشه و همه ما باهم همدل و همصدا عدالت رو بخایم و سیاسی کاری و تعصب بیخود به خرج ندیم، همه راضی خواند بود. ما نمیگیم مثل سمنان اونقد طرح بیاد شاهرود که مهاجر جمع کنیم اما میگیم حداقل حق ما اینه که متناسب با جمعیت بومی خودمون شغل ایجاد بشه و با این جملات قطب کشاورزی و گردشگری سرگردون و سرگرممنون نکنن یکی دوتا از از اون کارخونه هایی که تو سمنان افتتاح میشه بیاد شاهرود یا همون میامی بخش زیادی از مشکل مارو حل میکنه، این خواسته زیادیه؟ چیزی جز حقمون میخایم
   درمورد طرح های اداره راه دقیق تر نگاه کن ببین سمنان چند تا مشکل و طرح داره ( که یکی از دوستان گفته مهماشو) بعد ببین سایر نقاط چه وضعیت و مشکلاتی دارن، الان ببین طرح های شاهرود چیه و چقد اعتبار داره میگیره و معادلش تو مرمرکز چیه، منصف باشیم سمنان از همه بیشتر بهش رسیدگی شده

 10. موسوی   فوریه 11, 2017  

  ای کاش تو این همه مسئولینی که با رفتارشو ما مردم رو اینجوری جلوی هم قرار دادن، یه مرد پیدا میشد امار ها رو از اول انقلاب میداد تا ببینیم کجاها چقد هزینه شده و مشکلات همه نقاط استان چیه تا برای حل مشکلات همه استان همه باهم به جای این دعواها، همدل و همصدا میشدیم و عدالت محقق میشد.
  اما ظاهرا همچنان ما مردم باید روبه روی هم قرار بگیریم سر هر مسئله ریز و درشت، اینجوری به نفع کیه خدا میدونه

 11. مدیر سایت   فوریه 11, 2017  

  مخاطبان محترم ؛ سمنان لاین ازبیان دیدگاه های منطقی و درچارچوب قانون استقبال و از انتشار نظراتی که شامل توهین ، افترا به مسئولین یا … باشد معذور میباشد.

 12. داود سمنانی   فوریه 8, 2017  

  کل استان سمنان منهای شاهرود با 530 هزار نفرجمعیت فقط 600 تخت بیمارستانی داره و شاهرود با 140 هزار نفر جمعیت 720 تخت بیمارستانی .
  این نمونه ای از توسعه متوازن استان سمنانه .
  خدا از شما سمنانی ها و مرکزنشینا نگذره که حق شاهرود مظلومو میخورید؟؟؟؟؟؟
  میخاید شاهرود راضی شه ؟ تنها راهش اینه که این 600 تخت استان هم ببرید شاهرود تا کل 1320 تا تخت استان در شاهرود توسعه نیافته باشه تا برخی مسیولینش راضی باشن و دیگه جلوی استاندارو وزیر چغلی مرکز استانو نکنن. آره داداش

  • جالب و جالب تر!!!   فوریه 9, 2017  

   داداش من اگه جنابعالی و امثال جنابعالی تو یک مورد موندین، چرا در مورد موارد دیگه صداتون در نمیاد؟؟؟؟!!! توسعه متوازن فقط همین یه مورده؟؟!! مثلا اشتغال، صنعت ، عمران و آبادانی… حتما تو این موارد توسعه متوازن اتفاق افتاده دیگه!!!!!

   تازه زیاد شدن تخت های بیمارستانی که هزینه زیادی هم داره نشون میده مردم منطقه بیشتر درد دارن و این چندان افتخار آمیز نیستا!!! یا شلوغش کردین که تخت های روانپزشکی تو شاهرود اففتاح شده نمیگین چرا و چطور شده وضعیت منطقه که باید فقط تو این زمینه کار انجام بشه!!؟؟ اصلا درد ما رو میفهمی؟؟؟ برادر من یه تعطیلات که خواستی بری مشهد از شاهرود خواستی رد شی یه سر به بیمارستان امام حسین بزن ببین بیمارستان یا منطقه جنگیه!!!!
   خدا کنه همه سالم و سلامت باشن، ای کاش اقداماتی انجام میشد که از بیمار شدن و داغون شدن و نیاز به بیمارستان مردم تو منطقه جلوگیری می شد

   اگه هیچ چیز دیگه رو در نظر نگیری بازم یک صدم احساس ما رو دارین شما، اگه مردم …. بازم بیشتر به خاطر نجابتشونه وگرنه شماها نباید طلبکار باشین

   • داود سمنانی   فوریه 13, 2017  

    رفیق جان … بازی مطلقا ممنوع؟؟؟؟
    تو بقیه مواردم همیشه و همیشه شاهرود سهم بیشتری گرفته اگه مدرک میخای یه نگاهی به بودجه های عمرانی 15 سال گذشته استان بنداز.حداقل سهم شاهرود 35 تا 40 درصد بودجه استان بوده تازه علاوه بر بودجه معمولی 2درصد بودجه وزارت نفت به نام مناطق محروم مثل مجن و بسطامو ،شاهرود میگرفته و تو شهر شاهرود هزینه میکرده.
    این که دیگه اظهر من الشمسه و همه خبر دارن به نام مجن و میامی و بسطام و به کام شاهرود.
    دقیقا شبیه بیمارستاناتون.
    مگه نمیگید فاصله شاهرود تا بسطام 6 کیلومتره ؟
    چه عیبی داره بیمارستان بهارو تو بسطام میساختید تا بجای اینکه بسطامیای مظلوم 6 کیلومتر بیان تا شاهرود برادرای شاهرودیمون 6 کیلومومتر میرفتن بسطام، تازه شهرستان بسطام هم صاحب بیمارستان میشد.
    مگه سمنان نمیتونست بیمارستان مهدیشهرو تو سمنان بسازه ؟؟؟
    اما لقمه رو از دهن خوددش برداشت گذاشت دهن مهدیشهر عزیز تا اونجا هم به عنوان شهرستان توسعه پیدا کنه .
    همون توسعه متوازنی که سمنان عمل میکنه بهش و بعضیا فقط نونشو میخورن و شعارشو میدن

    • !!!!!   فوریه 14, 2017  

     رفقی جان، حق با توئه بازی مطلقا ممنوع… همشهری ما گفته یک چندم احساس مارو دارین و خواسته و تو اشتغال هم شااهرود یه تکونی بخوره حتما داره بازی میکنه؟!!!!
     برای دیدن کافیه از سمنان بیای بیرون و یه نگاه دوروبرت کنی که چطور کویر رو آسفالت کردند و بودجه بیت المال رو ریختن و صنعتی شدو جاهای دیگه چی شد!!!
     2. مگه دانشگاه علوم پزشکی مال شهر شاهروده که اینطوریه جمع و تفریق میکنی؟ با نگاه ایجاد امکانات جامع تو شهر شاهروده و لی به کل شهرستان داره سرویس میدن بیمارستان های شاهرود، تازه همه شونم جنرالن، جنابعالی داری با کلمات بازی میکنی، شاید میتونست تخت های بیمارستانی از این بهتر توزیع شه ولی بازهم مشابه این چیزی که شما میگی صرفا اتلاف منابعه تا عادلانه تر کردن، مردم منطقه حاضرن 6 کیلومتر بیشتر بیان ولی وقتی میان به امکانات کامل دسترسی داشته باشن
     3. موقع ایجاد کارخانه خودروسازی گفته شد و حتی تو شاهرود کلگنشم زدن که قسمتی از کارخونه شاهرود باشه، این که ملت شرق استان همیشه برای صنعت سرکار بودند یه مسئله تاریخیه
     4. فعال کردن منطقه اقتصادی در گرمسار به خاطر وجود نماینده قویشه، شمام دلتون به حال شرق استان نمیسوزه، دلتون به حال خودتون میسوزه که دیگه راحت نمیتونین تو سمنان کارخونه ایجاد کنین، هرچند شما قدرت و لابی دارینو هرطور شده با پول بیت المال این کارو میکنین پس از این ژست های استانی نیا لطفا
     5. به خدا قسم حتی ذره ای حاضر نیستم حق احدی از همنوعانم ضایع بشه، اینایی که گفتم اگه کامل پخش بشه درنهایت یه منظور دارم و اون اینکه عدالت محقق بشه، تحقق عدالت همه رو راضی میکنه اما نباید عدالت رو اون جوری که ما دوست داریم تعریف کنیم،

     ما هم دعا میکنیم برای تحقق عدالت

  • حسین   فوریه 11, 2017  

   خوبه با سه تا بیمارستان اونم تو شهر سمنان (امیرالمومنین، کوثر و شفا) نزدیک 370 یا 400 تا (اگه اشتباهع نکنم) تخت بیمارستانی با تمام تجهیزات پزشکی فقط تو سمنان هست، به اسم استان حرف خودتونو نزنین ، شما خودتون یه مورد عمل کنین بعد به بقیه بگین
   بعدشم بیمارستان بهار با کوثر سمنان شروع شد الان فقط 90 تاا تخت داره و کامل افتتاح نشده درحالی که بقیه شهرها کامل افتتاح شده، تازه با افتتاحش بیشتر خدمات بیمارستان امام حسین برای حادثه دیده های تصادفات جاده های داغون شاهروده، خیلی از هموطنامون
   ای کاش یک درصد این احساس برای توسعه متوازن در بهداشت و درمان تو بقیه موارد مپکه مهمترینشون ایجاد شغل و اشتغالزایی بود!!!!!1

   • داود سمنانی   فوریه 13, 2017  

    کاش اطلاعاتتونو بیشتر میکردی رفیق گلم
    بیمارستان کوثر سمنان یک بیمارستان جنرال و تنها بیمارستان جنرال استانه که یاید به کل استان حتی شاهرود سرویس بده کما اینکه الان هم تقریبا تمام بیمارای بومی سمنان رو سریعا مرخص میکنن تا بتونن به بیمارهای عزیز گرمساری و ارادانی و مهدیشهری و شهمیرزادی و دامغانی م میامیی و حتی شاهرودی سرویس بدن . پس اسم این ،تمرکز امکانات یک استان در یک شهرستان نیست.
    مصیبنت وقتیه که شما امکانات یک استانو ببرید در یک شهرستان و به اسم شهرستان کل امکانات پزشکی رو متمرکز کنید تو یک محدوه جغرافیاایی به نام شهر شاهرود و به بیماران محدوده میدان هفت تیر تا مصلی سرویس بدید و دلتونم خوش باشه که امکانات پزشکی و سرانه تخت بیمارستانی شاهرود از استکهلم سوئد هم بالاتره.
    بلی ما قبول داریم سرانه شما از سوئد هم بالاتر ولی یه کم از این امکانات در حد اسکاندیناوی رو به مرد م مظلوم میامی و بسطام هم بدید تا مجبور نباشن 200 کیلومتر راهو بکوبن بیان سمنانی که از گرمسار و ارادان و سرخه و سمنان و مهدیشهر و دامغان و شهمیرزادو باید سرویس بده.
    بحث ما انباشت و تراکم امکانات پزشکی درشاهرود نیست که خدا رو هم شکر میکنیم که استاندار سمنان هم در بدو ورود به استان قبول کردن انباشت امکانات پزشکی رو در شاهرودو و بیشتر بودن امکانان در شاهرود نسبت به سمنانو
    بحث ما اینه شاهرود باید به میامیو بسطام هم سرویس بده نه اینکه به نام سه شهرستان میامی و شاهرود و بسطام امکانات بگیرید و به کام شهر شاهرود باشه و فقط از 7 تیر تا مصلی را سرویس بدید .

  • شاهوار   فوریه 12, 2017  

   بر چه اساسی میگی شاهرود 140 هزار جمعیت داره؟ چندروز پیش آقای استاندار ببخشید آقای سمناندار تو مراسم افتتاحیه پارکینگ گفتن شهرستان شاهرود 230 هزار نفر جمعیت داره و رشد سی درصدی داشته در ثانی کارخانه ایرانخودرو که قرار بود توی شاهرود اففتحاح بشه چی شد؟ اصلا تمام این طرح های شاهرود رو ببرن سمنان فقط یه کارخونه از شهرک صنعتی سمنان بیارن شاهرود ما به همونشم راضی هستیم…

   • داود سمنانی   فوریه 13, 2017  

    منظور استاندار محترم شهرستان شاهروده که 232 هزار نفرجمعیت داره و کاملا درسته.
    این جمعیت 232 هزار نفری با لحاظ جمعیت شهرستان بسطامه که حداقل 70 هزار نفر جمعیتشه .
    اگه جمعیت شهرستان بسطامو از شاهرود کم کنید جمعیت شاهرود میشه 160 هزار نفر.
    ضمنا میدونید که بیارجمند قبل از شهرستان شدن میامی عزیز جزو میامی بود و با کلی لطایف الحیل از میامی جدا و به شاهرود الصاق شد .اگه جمعیت 20 هزار نفری بیارجمند که در اصل مال میامی بود رو از 160 هزار نفر کم کنید میشه همون 140 هزار نفری که عرض کردم خدمت شما

   • داود سمنانی   فوریه 13, 2017  

    برادر جان نذارید آدرس غلط بدن بهتون.
    کی میگی قرار بود ایرانخودرو در شاهرود افتتاح بشه .
    از مظلومیت مردم با صفای شاهرود همین بس که یک نماینده …..یک دروغ بزرگو انقدر تکرار کرد تا این عزیزان هم باورشون شد.
    ایرانخودرو از ابتدا هم قرار بود بدلایل فنی و اقتصادی و مالی و اجتماعی در سمنان احداث بشه و از احداث بخش موتورش توسط بخش خصوصی در سایر جاها و مناطق استان نظیر شاهرود حمایت بشود. حالا که وضع صنعت این شده و دوستان در برخی مناطق استان منطقه ویژه فعال کردن به فاصله 100 کیلومتری تهران و هیچ سرمایه گذاری حتی به سمنان هم نمیاد چه برسه به دامغان و شاهرود تقصیر مردم مظلوم مرکز استان چیه که همه دارن با چوب بی عدالتی میزننش؟؟؟
    کاش ریشه ا مسائلو میدیدم و به جای درگیری بی مورد با اتحاد و همدلی و با حرمت گذاشتن به پدر استان یعنی مرکز استان توسعه کل استانو رقم میزدیم.

  • !!!!!!!!!   فوریه 12, 2017  

   اولا دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به حداقل 250 هزار نفر مردم شهرستان های شاهرود و میامی سرویس میده نه 140 هزار نفر، اگه بقیه جا رو شهرستانی حساب میکنی شاهرود هم شهرستانی حساب کن

   دوما شهرستان سمنان که اگه سرخه رو هم باهاش حساب کنیم کمتر از 180 هزار نفر نهایتا 200 هزار نفر جمعیت رو شامل میشه که 400 تا تخت بیمارستانی داره،
   حال فرق شاهرود و سمنان چیه که شاهرود حدود 600 تا تخت بیمارستانی باید داشته باشه بهجای اینکه مثل سمنان 400 تا داشته باشه؟
   بخاطر حادثه و تصادف های زیادیه که تو محورها و جاده های داغون شاهرود اتفاق میفته و همونطور که میدونیم 20 میلیون نفر از استان ما رد میشن و جاده شاهرود سبزوار جزء چند جاده حادثه خیز کشوره، همین الان که شاهرود با بیمارستان امام حسین 400 تختخوابی و فاطمیه90 تختخوابی داره سرویس میده نزدیک عید و ایام پرمسافر که میشه، تا میتونن مردم رو مرخص میکنن تا جا و ظرفیت داشته باشن یه همچین وضعیتیه عزیز من
   سوما دسترسی به خدمات تخصصی باید در نزدیک ترین جای ممکن باشه که اگه قرار باشه بیمارستان های شاهرود تکه تکه بشن امکان خدمات تخصصی نیست و باز مردم میامی و بسطام(که در 6کیلومتری شاهروده) باید برای خدمات تخصصی تا سمنان یا تهران یا مشهد یا گرگان برن که این هم انصاف نیست
   ثانیه خطاب به دوستمون که میگه مملکت حساب و کتاب داره ما خواستار حساب و کتاب در مورد اشتغال و صنعت و طرح های عمران و آبادانی و امکانات ورزشی و… هم هستیم

 13. حسین   فوریه 8, 2017  

  خواهش می کنم خیرین فرودگاه شاهرود نگاهی به آبرسانی و مردم شهر تان داشته باشید

 14. جالب و جالب تر!!!   فوریه 8, 2017  

  سمنان سالهای سال بیشترین اعتبار و طرح رو داشته، هیچ صدایی در نیومد جز شاهررود، برای دیدن موضوعات نیاز به عینک نیستا، باید فقط چند دقیقه از کنار سمنان رد بشین، میبینین که این شهر سالهای سال چطور …… تبدیل شد به یه شهر صنعتی؟!!!!!
  مسیله دیگه اینکه فرماندارها همیشه اون چیزی رو میگن که بهشون گفته شده، نماینده یک شهره که با پشتیبانی مردم حرفشون و دردشون رو صریح میگه
  بعدشم افزایش خدمات ارتباط تلفن همراه و اینجور چیزا که تو همه استان هست اینجا فقط اغراق و سیاسی کاری شده
  درضمن قیر رایگان به همه روستاهای استان داده شده، آورن این نکته فقط برای سیاسی کاری است وگرنه همه میدونن اول کل روستاهای سمنان آباد شدن …
  در مورد راه های روستایی همین که میگه13 براب ساهایگذشته اسفالت شدن؟؟ اول آمار رو لطفا جژئی بگه تا ما هم ببینیم بعدشم نشون میده بعد از سالها تازه روستاهایشاهرود دارن رنگ جاده آسفالت میبینن
  در مورد طرح های بیشتر>> بله طرح های تعریفی مثل نصب تابلوی سردر و دادن صندلی هم طرح حساب میشه، در مورد اعتبار بیشتر اگه حالا حالا هام به شاهرود و بقیه شهرستان های استان اعتبار بیشتر بدن و حتی بودجه سسمنان رو صفر کنن بازهم سالها طول میکشه تا به اندازهای که از اعتبار دولتی وبیت المال تو سمنان هزینه شده، عدالت برقرار بشه و سایر نقاط استان هم آباد بشن

  امیدوارم درج کنی سمنان لاین محترم البته کامل

 15. دامغان   فوریه 8, 2017  

  طبق معمول بیشترین طرحهای عمرانی با بیشترین بودجه استان در شهرستان شاهرود امروز افتتاح شد!!!!!!!!!

 16. ر-م   فوریه 8, 2017  

  پخش مستقیم سریال (((همیشه معترضان))). پخش این سریال از پیدایش تاریخ تا پایان آن. زمان پخش هر ثانیه، دقیقه، ساعت؛ روز، ماه ، سال؛ قرن، با ما در شهر بمانید.

 17. مسعود   فوریه 8, 2017  

  هرچی یادم میاد همش اعتراض و مظلوم نمایی. یعنی هیچ دولتی برای شهرستان شاهرود کار نکرده. جل الخالق. آیا این دیدگاههای نماینده محترم شاهرود که کلی گویی و غیرمنصفانه بیان شده ،…… آیا نادیده گرفتن برکات و نعمات انقلاب اسلامی عزیز ما نیست. آنهم در ایام ا… دهه مبارک فجر.

 18. داریوش   فوریه 8, 2017  

  درود بر سمنان لاین. آفرین بر شما .

 19. صفوی   فوریه 8, 2017  

  تناقض در فرمایشات فرماندار و نماینده شاهرود از عجایب روز گار است. با آنچه که فرماندار شاهرود در بالا گفته اند به این نتیجه می رسیم که آنها نه تنها در شرق استان ، بلکه بودجه همه شهرستانهای استان را با هم یکجا مصرف کرده اند. آقای استاندار منتظر پاسخ شما هستیم.

 20. از بسطام   فوریه 8, 2017  

  آقای حسینی اونقد شاهرود را چاق کردند که از بسطام و کالپوش و میامی و …. یک بدن نحیف و بیمار باقی مانده است. بهتر است حق ما را بدهید . ….شهرستان شاهرود را به پای شمال و جنوب و مرکز و غرب استان نیندازید. مشکل شرق استان در خود شرق استان است و بس.

 21. کاظم پور. رضا   فوریه 8, 2017  

  اگه شاهرود به جای خود نگری ، همه نگری کنه مناطق میامی و بیارجمند و بسطام و… در شرق استان از محرومیت درمیان. دو تا دانشکده علوم پزشکیشون ، دانشگاه آزادشون، دانشگاه صنعتیشون ، تختهای بیمارستانیشون و… را به این شهرهای مظلوم بده ، اونجاها هم مثل شاهرود آباد میشن. شاهرویکه اونقد امکانات گرفته که حتی از مرکز استان هم جلو زده اما باز هم ادعاشون گوش فلک رو کر میکنه.

 22. صدقی   فوریه 8, 2017  

  آفرین به دقت و توجه شما خبرنگاران نکته سنج. واقعا دست مریزاد که …. به خودشان بازگشت.

 23. پارسا   فوریه 8, 2017  

  یادشون رفته بود قبل از جلسه واسه مظلومنمایی هماهنگ کنن