12:22:56 - سه شنبه 7 فوریه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار تأکیدکرد :
پرهیز دولت از رشد کاریکاتوری درکشور
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – دولت به رشد متوازن در همه بخش ها و در همه کشور معتقداست و از رشد کاریکاتوری پرهیز می کند.

به گزارش سمنان لاین از ایرنا محمدرضا خباز روز سه شنبه در نشست شورای اداری شاهرود که با حضور وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات برگزار شد، افزود: از 485 طرح عمرانی که در دهه گرامی داشت فجر انقلاب اسلامی در این استان بهره برداری می شود، 187 طرح به روستاها اختصاص دارد.
وی گفت: از آن جا که مرکز رشد جمعیتی روستاها هستند، باید با بردن امکانات و توسعه روستاها از مهاجرت روستاییان به شهرها باید جلوگیری شود.
خباز با بیان این که هشت سال از صحنه های بین المللی غایب بوده ایم، افزود: دولت باید تلاش کند از فرصت حضور در صحنه های بین المللی برای اثبات حقانیت مردم ایران و انقلاب اسلامی ورساندن حرف حساب خودبه گوش مردم و دولت های دیگر استفاده کند.
وی گفت: اکنون برخی از آثار برقراری ارتباط با جهان در حال روشن شدن است و تحولاتی که در استان سمنان و شهرستان شاهرود در این سه سال اتفاق افتاده است، این موضوع را مشخص می کند.
استاندار سمنان گفت: به رغم مشکلات اقتصادی زیاد ، دولت ازعمران و آبادانی کشور غافل نشده و رشد سرمایه گذاری و افزایش اعتبارات این امر را نشان می دهد.
وی گفت: براساس سرشماری سال 90 جمعیت شهرستان شاهرود 201 هزار نفر بوده که اکنون 232 هزار نفر است و این افزایش 30 هزار نفری نشانه توسعه جمعیتی است.
خباز ادامه داد: در شرق استان سمنان معادن زیادی وجود دارد و راه اندازی کارخانه هایی را در این خصوص برنامه ریزی کردیم.
وی گفت: بیشتر عناصر معدنی در این منطقه وجود داردو تا کنون برای فعالیت هفت معدن در شهرستان شاهرود برنامه ریزی شده است.
روز سه شنبه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای افتتاح ساختمان جدید اداره پست شاهرود و شرکت در نشست شورای اداری به شهرستان شاهرود سفر کرده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب