14:27:48 - یکشنبه 5 فوریه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قتل زن جوان به دست همسرش در مشهد
کانال تلگرام سمنان لاین

فرمانده انتظامی شهرستان بردسکن از قتل یک زن جوان در این شهرستان به دست همسرش خبر داد و گفت: قاتل در بازجویی هایی فنی پلیس به قتل همسر ۲۳ ساله اش در پی درگیری به وسیله ضربات چاقو اعتراف کرد .
سرهنگ هوشنگ کیانی  افزود : قاتل پنجشنبه گذشته با مراجعه به فرماندهی انتظامی، مفقودیت همسرش را اعلام کرد و موضوع در دستور کار قرار گرفت.وی بیان کرد : مرد ۲۵ ساله گفته بود همسرش از منزل بیرون رفته و دیگر به خانه برنگشته است ولی به دلیل وجود تناقض گویی در گفته هایش پلیس به وی مظنون شد و او را تحت بازجویی قرار داد.

وی خاطرنشان کرد : متهم، پیکر مقتوله را در چاهی در بیرون از شهر انداخته بود که دیشب و پس از این اعترافات، جسد از چاه بیرون آورده و به پزشک قانونی منتقل شد.فرمانده انتظامی شهرستان بردسکن افزود : تحقیقات پلیس آگاهی بردسکن برای روشن شدن نکات مبهم پرونده ادامه دارد.

شهرستان بردسکن با مساحت تقریبی هفت هزار و ۶۶۴ کیلومتر مربع از شمال با شهرستان سبزوار، از شرق با خلیل‌آباد، از شمال شرق با کاشمر و از جنوب با طبس این شهرستان با مرکزیت شهری به نام بردسکن، در فاصله ۲۶۵ کیلومتری جنوب غربی مشهد مقدس واقع شده و ۷۵ هزار نفر جمعیت دارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب