خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/02/05 21:13
شناسه خبر : 13395

قالیباف و همسرش در یک قاب

شاید کمتر پیش بیاید که سیاستمداران ایرانی در مکان‌هایی غیر از افتتاح پروژه‌ها یا سخنرانی برای مراسم مختلف دیده شوند. به گزارش آخرین نیوز، مدیران ارشد در نظام جمهوری اسلامی همچنین چندان عادت ندارند که در قاب تصویر در کنار خانواده و درحال تفریح دیده شوند. با این حال، روز گذشته محمدباقر قالیباف، شهردار تهران […] ...

شاید کمتر پیش بیاید که سیاستمداران ایرانی در مکان‌هایی غیر از افتتاح پروژه‌ها یا سخنرانی برای مراسم مختلف دیده شوند.

به گزارش آخرین نیوز، مدیران ارشد در نظام جمهوری اسلامی همچنین چندان عادت ندارند که در قاب تصویر در کنار خانواده و درحال تفریح دیده شوند.

با این حال، روز گذشته محمدباقر قالیباف، شهردار تهران در کنار همسرش، زهرا مشیر استخاره در کاخ سی‌وپنجمین جشنواره فیلم فجر حاضر شد و به تماشای فیلم «ماجرای نیمروز» نشست.

حضور در یک مکان عمومی آن هم در کنار همسر از سوی سیاستمداران اقدامی است که به نظر می‌رسد پس از انتخابات‌ سال ٨٨ تقریبا عادی تلقی شد.

اکران «ماجرای نیمروز» که روایتی سیاسی درباره مقطعی از تاریخ پس از انقلاب ‌سال ٥٧ است، سیاستمداران دیگری را هم به کاخ جشنواره کشاند.

مصطفی پورمحمدی و همسرش درست پشت سر شهردار به تماشای فیلم مشغول هستند و در دیگر تصاویری که خبرگزاری‌ها منتشر کرده‌اند، صادق زیباکلام و نادر طالب‌زاده نیز در سالن اکران فیلم حضور دارند.