10:37:36 - یکشنبه 5 فوریه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
صادقی خبر داد؛
با ساخت زندان جدیدسمنان بازدید از «کاروانسرای شاه‌عباسی» برای عموم فراهم می شود
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – مدیر کل مسکن و شهرسازی استان سمنان گفت: زندان 300 نفره سمنان و 100 نفره دامغان تا پایان سال 96 بهره برداری می رسد.

به گزارش سمنان لاین اسماعیل صادقی افزود: ساخت و تکمیل زندان 300 نفره زندان سمنان با 9.5 میلیارد تومان اوراق قرضه و با امضای تفاهم نامه و درج آگهی تا پایان سال 96 به بهره برداری می رسد.
به گزارش سمنان لاین ازایرنا وی خاطرنشان کرد: با توجه به این که ساخت ساختمان یک طبقه زندان 300 نفره سمنان 85 درصد پیشرفت داشته است، محوطه سازی در این طرح با پیشرفت کمتری در حال انجام است.
صادقی تصریح کرد: متولی ساخت زندان سمنان و دامغان اداره کل مسکن و شهر سازی سمنان است که با تکمیل و به بهره برداری رسیدن آن، مشکل قرار داشتن زندان در شهر برطرف می شود و امکان تبدیل کردن زندان سمنان به مکان تاریخی برای بازدید مردم فراهم می شود.
وی با بیان این که ساخت زندان 100 نفره دامغان پیشرفت 85 درصدی دارد، یادآورشد: برای به بهره برداری رسیدن این طرح هفت میلیارد تومان اوراق قرضه درنظر گرفته شده است.
به گزارش سمنان لاین ، مدیر کل مسکن وشهرسازی استان سمنان با اشاره به بهره برداری از بیمارستان 160 تختخوابی گرمسار در یک سال اخیر، یادآورشد: ساخت بیمارستان مهدیشهر با سه هکتار مساحت در حال اجراست.
زندان کنونی سمنان در کاروانسرای شاه‌عباسی که یک بنای تاریخی است در مرکز این شهر قرار گرفته و موقعیت مناسبی ندارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب