14:23:06 - شنبه 4 فوریه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شرایط آب و هوایی استان سمنان تا 48 ساعت آینده
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – مدیرکل هواشناسی استان سمنان گفت: جوی آرام و در برخی ساعات افزایش ابر برای 48 ساعت آینده و از دوشنبه هجدم بهمن 95 افزایش نسبی دما برای سمنان پیش بینی بینی می شود.

به گزارش سمنان لاین ازایرنا غلامرضا حسنی غربا  افزود: آسمان امروز سمنان، گرمسار، شاهرود و دامغان، صاف تا قسمتی ابری، گاهی با وزش باد و افزایش ابر خواهد بود.
وی اضافه کرد: همچنین در روز گذشته در شهمیرزاد 18 سانتی متر، در رضوان 15.5 سانتی متر، در نردین سه سانتی متر در ایوانکی 1.3 سانتی متر و در دیباج 0.6 سانتی متر برف بارید.
حسنی غربا ادامه داد: در روز گذشته جمعه پانزدهم بهمن 95 در مهدیشهر 13 میلی متر، در سمنان 2.1 میلی متر، در حسینان 2 میلی متر، در ایوانکی یک میلی متر در میامی و بسطام 0.3 میلی متر و در شاهرود 0.2 میلی متر و در دامغان 0.1 میلی متر باران بارید.
وی با اشاره به گزارش وضعیت هوای استان سمنان در 24 ساعت گذشته، اظهار داشت: وزش باد در استان در بیشترین سرعت در دامغان و شهمیزاد به 75 کیلومتر برساعت رسید.
مدیرکل هواشناسی استان سمنان خاطرنشان کرد : در 24 ساعت گذشته ، مجن با منفی 16 درجه سانتی گراد کمترین و حسینان در شهرستان دامغان با هشت درجه سانتی گراد بیشترین دما را در استان سمنان داشتند.
امروز کمینه دمای هوای شهرستان سمنان تا منفی سه و بیشینه دما تا چهار درجه سانتی گراد پیش بینی می شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب