22:54:42 - شنبه 4 فوریه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دکتراحمد همتی تأکیدکرد؛
با پیگیری های صورت گرفته «خودرو سازی فردا» وارد چرخه تولید شد
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی گفت : رونق تولید و افزایش اشتغال در کشور با اراده پولادین دولت تدبیر و امید و همیاری سرمایه گذران بخش خصوصی حاصل شده است.

به گزارش سمنان لاین ازایرنااحمد همتی روز شنبه در حاشیه بازدید از شرکت خودرو سازی فردا واقع در شهرک صنعتی سمنان افزود : اقتصاد مقاومتی در دولت تدبیر وامید به معنای واقعی در کشور اجرا شد و همدلی مردم و تلاش بخش خصوصی برای رونق اقتصادی مثال زدنی است.
وی خاطر نشان کرد : شرکت خودرو سازی فردا از جمله شرکت های تولیدی است که در سال جاری با تلاش دولت و مجلس و ارایه تسهیلات رونق تولید ،فعالیت خود را آغاز کرده است.
وی خاطرنشان کرد : شرکت خودرو سازی فردا در چند سال گذشته به دلایل مختلف از چرخه تولید خارج شده بود اما با پیگیری های مسولان استان در زمان حاضر شاهد فعالیت بیش از 200 نفر در این شرکت هستیم.
به گزارش سمنان لاین نماینده مردم شهرستان های سمنان ، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: شرکت خودرو سازی فردا ظرفیت اشتغال زایی برای بیش از هزار نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم را دارد و باید با برنامه های راهبردی سایر واحدهای صنعتی و تولیدی نیمه فعال را به چرخه تولید بازگردانیم.
همتی اضافه کرد : عملکرد دولت تدبیر و امید درافزایش اشتغال و رونق اقتصادی بسیار ارزشمند و قابل توجه بوده است و همیاری مجلس دهم و دولت یازدهم در افزایش رفاه اجتماعی و افزایش وحدت در کشور مثال زدنی است.
همتی تصریح کرد : در شهرک های صنعتی استان سمنان در زمانل حاضر بسیاری از واحدهای صنعتی و تولیدی به دلایل مختلف غیر فعال هستند که باید با برنامه ریزی های اساسی در فعال سازی این واحدها گام برداشت.
نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با عملکرد مثبت دولت و تلاش نمایندگان مجلس شورای اسلامی بخش قابل توجهی از مشکلات بیکاری جوانان تا چند سال آینده دراستان سمنان برطرف می شود و آینده ای درخشان در انتظار مردم خواهد بود.
محسن صالحی نیا معاون صنایع وزیر صنعت معدن و تجارت و چند تن از مدیران استان سمنان روز شنبه 16 ماه بهمن 95 از شرکت خودرو سازی فردا واقع در شهرک صنعتی سمنان بازدید کردند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب