22:59:21 - جمعه 3 فوریه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسابقات آفرود قهرمانی کشور در سمنان برگزارشد
کانال تلگرام سمنان لاین تابناك وب تابناك وب تبلیغات تابناك وب تابناك وب

پنجمین دوره مسابقه 2 دیفرانسیل قهرمانی کشور عصر روز جمعه  باشرکت 140 اتومبیل ران

 مرد و زن در سه کلاس خودروهای با حجم موتور کمتر از 2400 سی سی، خودروهای با حجم موتور 2400 سی سی به بالا و کلاس خانم ها در پیست آفرود  پارک کوهستان  سمنان برگزار گردید.

در این دوره از رقابتهای یک روزه که با شرکت 120 خودروی 2 دیفرانسیل در چهار کلاس 2 هزار سی سی تا بالای چهار هزار 500 سی سی به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر برگزار شد، در کلاس اول تا 2 هزار و 500 سی سی، تقی علی بخشی و مسعود مرادی از قزوین و مرتضی ملایی از البرز مقام اول تا سوم را ازآن خود کردند.
در کلاس2 هزار و 500 تا سه هزار و 500 سی سی ، حسین کوه کن از سیستان و بلوچستان، قاسم وکیلی و علیرضا نعمتی از قزوین به ترتیب  اول تا سوم شدند.
در کلاس سه هزار و 500 تا چهار هزار و 500 سی سی ، شیرزاد خضری از قزوین، حسن بلوچیان و علیرضا رهبر از تهران رتبه ی اول تا سوم  را به خود اختصاص دادند.
در کلاس چهار هزار و 500 (آزاد) به بالا، بابک فقیه نصیری و پوریا حسینی از تهران اول و دوم و زکریا بهرام میرزایی، افشین تیموری و سییع الدین شجاعی مهر از همدان بطورمشترک سوم شدند.
در بخش بانوان این رقابتها، الهه کریمی از همدان، مهناز السادات موسوی از کرمان و هدیه سلطانی کرم از همدان به مقام اول تا سوم دست پیداکردند.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب