22:59:21 - جمعه 3 فوریه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسابقات آفرود قهرمانی کشور در سمنان برگزارشد
کانال تلگرام سمنان لاین

پنجمین دوره مسابقه 2 دیفرانسیل قهرمانی کشور عصر روز جمعه  باشرکت 140 اتومبیل ران

 مرد و زن در سه کلاس خودروهای با حجم موتور کمتر از 2400 سی سی، خودروهای با حجم موتور 2400 سی سی به بالا و کلاس خانم ها در پیست آفرود  پارک کوهستان  سمنان برگزار گردید.

در این دوره از رقابتهای یک روزه که با شرکت 120 خودروی 2 دیفرانسیل در چهار کلاس 2 هزار سی سی تا بالای چهار هزار 500 سی سی به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر برگزار شد، در کلاس اول تا 2 هزار و 500 سی سی، تقی علی بخشی و مسعود مرادی از قزوین و مرتضی ملایی از البرز مقام اول تا سوم را ازآن خود کردند.
در کلاس2 هزار و 500 تا سه هزار و 500 سی سی ، حسین کوه کن از سیستان و بلوچستان، قاسم وکیلی و علیرضا نعمتی از قزوین به ترتیب  اول تا سوم شدند.
در کلاس سه هزار و 500 تا چهار هزار و 500 سی سی ، شیرزاد خضری از قزوین، حسن بلوچیان و علیرضا رهبر از تهران رتبه ی اول تا سوم  را به خود اختصاص دادند.
در کلاس چهار هزار و 500 (آزاد) به بالا، بابک فقیه نصیری و پوریا حسینی از تهران اول و دوم و زکریا بهرام میرزایی، افشین تیموری و سییع الدین شجاعی مهر از همدان بطورمشترک سوم شدند.
در بخش بانوان این رقابتها، الهه کریمی از همدان، مهناز السادات موسوی از کرمان و هدیه سلطانی کرم از همدان به مقام اول تا سوم دست پیداکردند.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب