12:50:24 - پنجشنبه 2 فوریه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دکتر احمدهمتی مطرح کرد؛
پیگیری و ثبت سد فینسک در بودجه مجلس/8میلیارد تومان اوراق برای بیمارستان مهدیشهر تخصیص یافت
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – نماینده شهرستان‌های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی گفت: برای تکمیل بیمارستان مهدیشهر هشت میلیارد تومان به صورت اوراق قرضه اختصاص داده شده است.

به گزارش سمنان لاین ازایرنااحمد همتی روز پنجشنبه در آیین افتتاح 41 طرح شهرستان مهدیشهر در فرهنگسرای نیستان این شهرستان، افزود: با امضای وزیر و پیگیری و امضای قرارداد این اوراق به صورت اوراق قرضه برای ساخت بیمارستان مهدیشهر در نظر گرفته شد و بر اساس برنامه ریزی ، کار تکمیل و ساخت این بیمارستان تا پایان سال 96 به پایان می رسد.
وی با بیان این که برای اجرای سد فینسک مشکلاتی وجود داشت، یادآورشد: این مساله در مجلس شورای اسلامی مطرح و دوباره ثبت و پیگیری شد.
همتی با اشاره به رویکرد مجلس دهم شورای اسلامی به ویژه در بخش اقتصادی و توجه به مسایل اقشار مختلف، گفت: مجلس در بخش هایی مانند توجه به حقوق اقشار پایین مانند کارگران رویکرد ویژه ای دارد و رسیدگی به این موارد را در اولویت کار خود قرار می دهد.
وی با اشاره به ثمرات انقلاب اسلامی برای کشور و خدمت به مردم بیان داشت: با رهبری های پیامبرگونه امام خمینی(ره) ملت ایران عزتمند و پیروز شد و مسیر انقلاب با همراهی مردم و هدایت های رهبر معظم انقلاب در حوزه های مختلف ادامه یافت.
به گزارش سمنان لاین نماینده شهرستان‌های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: پیشرفت ایران در حوزه های انرژی هسته ای، فناوری های نانو، صنعت، کشاورزی در دوران پس از پیروی انقلاب جهش بزرگی در توسعه و پیشرفت کشور بوده است.
در این آئین همزمان با دهه فجر 95 از 41 طرح شهرستان مهدیشهر با 185 هزار و 233 میلیون ریال هزینه بهره برداری شد.
در این آئین محمد رضاخباز استاندار سمنان، حجت الاسلام محمد بارانی امام جمعه، حسن ارگی فرماندار و جمعی از مسوولان شهرستان مهدیشهر حضور داشتند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. همشهری سمنان   فوریه 3, 2017  

    باتشکر از آقای دکتر همتی از پیگیری به جد طرحها ومطالباتی که سال هاست خواست مردم ودولت میباشد . باتوجه به روند پیگیری ومشا هدات واینکه امسال آخرین سال دهه مبارک فجر این دولت میباشد. اراده وچشم انداز اقدامات عملی انجام این طرحها چگونه میباشد..