21:31:04 - چهار شنبه 1 فوریه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افزایش 3برابری ارزش پروژه‌های عمرانی مهدیشهر در دهه‌فجر امسال
کانال تلگرام سمنان لاین

فرماندار و جانشین ستاد گرامیداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شهرستان مهدیشهر از افزایش سه برابری ارزش پروژه‌های عمرانی دهه‌فجر امسال این شهرستان در مقایسه با سال قبل خبرداد.

به گزارش سمنان لاین  حسن ارگی از افتتاح 41 پروژه عمرانی درشهرستان مهدیشهر خبر داد و تصریح کرد: برای این تعداد پروژه بیش از 180میلیارد ریالا عتبار هزینه شده است.

به گزارش سمنان لاین ازایسناارگی از رشد سه برابری اعتبارات پروژه‌های قابل افتتاح دهه فجر امسال نسبت به سال گذشته خبر داد و خاطرنشان کرد: در سال گذشته 33پروژه با اعتباری بالغ بر 60 میلیارد ریال در شهرستان مهدیشهر افتتاح شد که این رقم امسال تقریبا سه برابر شده است.

فرماندار شهرستان مهدیشهر از اشتغال 12نفر از طریق پروژه‌های بخش کشاورزی در این شهرستان خبرداد و افزود: این تعداد اشتغال توسط جهادکشاورزی شهرستان مهدیشهر در قالب سه پروژه با اعتباری بالغ بر 7میلیارد ریال صورت گرفته است.

وی در ادامه در تشریح پروژه‌های قابل افتتاح این شهرستان در دهه فجر افزود: در شرکت توزیع نیروی برق با 13پروژه ،راه و ترابری، بنیاد مسکن و آبفای روستایی 2پروژه ،آبفای شهری 7پروژه، جهادکشاورزی 4پروژه و سازمان دهیاری‌ها 3پروژه افتتاح می‌شود.

ارگی خاطرنشان کرد: همچنین شهرداری مهدیشهر، دامپزشکی، میراث فرهنگی، دانشگاه علوم پزشکی، منابع طبیعی و آبخیزداری نیز هر کدام یک پروژه خود را در دهه فجر افتتاح می‌کنند.

فرماندار شهرستان مهدیشهر  همچنین از سفر خباز استاندار سمنان به شهرستان مهدیشهر به منظور افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های دهه فجر در روز پنجشنبه 14 بهمن ماه خبر داد و خاطرنشان کرد: در سفر استاندار به شهرستان مهدیشهر مخزن آب شرب 1000مترمکعبی شهر درجزین با اعتباری بالغ بر38میلیارد ریال افتتاح و پروژه تقویت گاز مسیر سمنان-مهدیشهر –شهمیرزاد و همچنین کلنگ احداث مجتمع تجاری اوقاف در شهمیرزاد نیز به زمین زده می‌شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب