14:21:31 - چهار شنبه 1 فوریه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کمک یک میلیارد تومانی انجمن امداد بیماران مبتلا به سرطان کومش در تکمیل مرکز جامع سرطان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان از همکاری انجمن امداد بیماران مبتلا به سرطان کومش در تکمیل پروژه بزرگ مرکز تشخیص درمانی سرطان داد.

دکتر مهدی شادنوش در دیدار با احترام اردستانی مدیر عامل و شماری از اعضای انجمن امداد بیماران مبتلا به سرطان کومش از افزایش سطح همکاری‌های علوم پزشکی استان سمنان با این انجمن خیریه استقبال کرد.

وی با ارزشمند خواندن این همکاری افزود: ورود انجمن‌های خیریه به این حوزه و همکاری با دانشگاه علوم پزشکی استان در ایجاد زیرساخت‌های پزشکی و درمانی می‌تواند به ارتقاء کیفی و کمی خدمات سلامت در استان کمک کند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ادامه داد: انجام پروژه‌های پژوهشی و تحقیقاتی و همچنین ارائه خدمات مشترک به بیماران نیازمند و… از جمله موضوعات و مواردی است که می‌تواند زمینه همکاری‌های دوجانبه بین دانشگاه و انجمن امداد بیماران مبتلا به سرطان کومش را توسعه دهد.

همچنین احترام اردستانی مدیرعامل انجمن امداد بیماران مبتلا به سرطان کومش نیز در این دیدار گفت: انجمن امداد بیماران مبتلا به سرطان کومش در راستای اهداف خود، علاقه‌مند به افزایش سطح همکاری‌های خود با علوم پزشکی استان سمنان است.

وی با تقدیر از توسعه خدمات حوزه سلامت در این استان، خاطرنشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در حوزه ایجاد زیرساخت‌های سلامت و ارتقاء کیفی خدمات عملکرد مناسبی داشته که جای تقدیر دارد.

در این دیدار پیرو تفاهم‌نامه‌ای که به امضاء احترام اردستانی مدیرعامل انجمن امداد بیماران مبتلا به سرطان کومش و دکتر شادنوش رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان رسید، مبلغ 200 میلیون ريال جهت کمک هزینه ساخت به دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان اهدا شد و این انجمن متعهد شد که تا مبلغ 10 میلیارد ریال از این پروژه حمایت مالی کند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب