15:36:10 - دوشنبه 30 ژانویه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در دهه فجرصورت می پذیرد؛
افتتاح مجتمع تعمیرگاهی تاکسیرانی سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری سمنان گفت: مجتمع تعمیرگاهی تاکسیرانی این شهر روز سه شنبه 12 بهمن 95 همزمان با طرح های شهرادری سمنان به بهره برداری می رسد.

به گزارش سمنان لاین ازایرنارجبعلی برزگر  افزود: مجتمع تعمیرگاهی تاکسیرانی سمنان با مساحت 700 متر مربع در قالب طرح های شهرداری سمنان در دهه فجر 95 با حضور محمدرضا خباز استاندار سمنان افتتاح می شود.
وی خاطرنشان کرد: برای ساخت و تجهیز مجتمع تعمیرگاهی تاکسیرانی سمنان که در شهرک غرب قرار دارد یک میلیارد تومان هزینه شده است.
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری سمنان با بیان این که آغاز این طرح با هدف حمایت از تاکسیرانان و خدمات تعمیر گاهی تاکسی های شهر سمنان ایجاد شده است، یادآورشد: ساخت این مجتمع از شهریور سال 93 آغاز شد.
برزگر، درباره برنامه ریزی برای ارایه خدمات ویژه به رانندگان تاکسی سمنان، یادآورشد: علاوه بر خدمات تعمیرگاه های تعویض روغن، لنت، اگزوز و صافکاری، کاهش هزینه ها و سامان دهی خودروهای تاکسی سمنان نیز در نظر گرفته شده است.
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری سمنان با اشاره به وجود 500 تاکسی فرسوده در شهر سمنان، گفت: از این تعداد مالکان 200 دستگاه تاکسی برای دریافت تاکسی جدید ثبت نام کرده اند که از اردیبهشت 95 تا پایان دی 110 دستگاه تاکسی نو تحویل و وارد ناوگان حمل ونقل عمومی شهر سمنان شد.
750 دستگاه تاکسی در شهر سمنان مجوز فعالیت دارند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب