1:45:28 - دوشنبه 30 ژانویه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندارشاهرود خبر داد؛
اختصاص 140 میلیارد ریال برای توسعه بیمارستان امام حسین(ع) شاهرود!
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – فرماندار شاهرود گفت: تاکنون 640 میلیارد ریال از اعتبارات سفر ریاست جمهور به استان سمنان برای شاهرود تخصیص یافته است.

به گزارش سمنان لاین ، سید محمدرضا هاشمی یکشنبه در نشست کمیته کشاورزی شهرستان شاهرود افزود: از 70 طرح مصوب این سفر، 12 طرح متعلق به شاهرود است.
به گزارش سمنان لاین از ایرناوی درخصوص مهم ترین این طرح ها توضیح داد: برای تامین آب شرب از سد کالپوش به شاهرود 100 میلیارد ریال پیش بینی شده و مقدمات این کار در حال انجام است.
معاون استاندار سمنان ادامه داد: برای اجرای قطعه سوم جاده شاهرود- آزادشهر و تقاطع غیر هم سطح مجن نیز 120 میلیارد ریال از اسناد خزانه و برای تکمیل محور بیارجمند به چاه جام تاکنون 23 میلیارد ریال تخصیص یافته است.
هاشمی با بیان اینکه برای تکمیل بند خاکی مجن و شبکه آبیاری و زهکشی امسال از محل تملک دارایی 20 میلیار ریال درنظر گرفته شده، اضافه کرد: از سفر دولت نیز 80 میلیارد ریال برای سد مجن و زهکشی و شبکه آبیاری پیش بینی شده است.
وی ادامه داد: 30 میلیارد ریال برای تاسیسات فاضلاب شهری، 60 میلیارد ریال برای ساخت خوابگاه دختران و پسران دانشگاه علوم پزشکی، 140 میلیارد ریال برای توسعه بیمارستان امام حسین(ع) و دومیلیارد و500 میلیون ریال برای تکمیل سالن ورزشی باستانی شاهرود در نظرگرفته شده است.
وی با اشاره به پیش بینی 10 میلیارد ریال برای استخر سرپوشیده بیارجمند گفت: برای ساخت مرحله نخست مجتمع ورزشی – فرهنگی توانبخشی ایثارگران نیز 20 میلیارد ریال در نظر گرفته شده است.
فرماندار شاهرود به بیش از 226 میلیارد تومان اعتبارات شناور بخش کشاورزی استان اشاره کرد و گفت: 37 درصد اعتبارات درنظرگرفته شده برای آبیاری تحت فشار تاکنون در شاهرود جذب شده است.
هاشمی افزود: کمک های فنی و اعتباری آبیاری تحت فشار، گسترش گلخانه و مقابله با بیابان زدایی و عملیات آبخیزداری از جمله برنامه های بخش کشاورزی است.
وی همچنین راه اندازه کارخانه کنسانتره شاهرود را گامی مهم در تحقق اقتصاد مقاومتی دانست و افزود: این چنین کارخانه ها فصلی هستند و نمی توان گفت اگردر فصلی از سال کم تر کار می کنند تعطیل شده اند.

توسعه ی متوازن؟ / عدم پاسخگویی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به مطالبه ی مردم میامی

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب