15:51:00 - دوشنبه 30 ژانویه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
محاکمه فردی جهت ۲۷۶ بار مزاحمت برای اورژانس
کانال تلگرام سمنان لاین تابناك وب تابناك وب تبلیغات تابناك وب تابناك وب

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان گفت: فردی که بارها از طریق تماس تلفنی با ۱۱۵، برای اتاق فرمان فوریت‌های پزشکی، ایجاد مزاحمت کرده و خطوط تلفن آن را اشغال می‌کرد، از طرف دادگاه محکوم و جریمه شد.
به گزارش سمنان لاین به نقل از روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان، غفور راستین اظهار کرد: فردی از تاریخ ۲۹ مرداد تا ۲۶ مهرماه امسال، ۲۷۶ مرتبه با ۱۱۵ تماس می‌گرفت و با سوالات بیهوده و وقت‌گیر، خطوط تلفن اتاق فرمان فوریت‌های پزشکی اصفهان را اشغال می‌کرد لذا در این زمینه به دادگاه شکایت کردیم تا به عمل ناپسند او پایان دهیم.

وی افزود: سرانجام دادگاه، این فرد که ۸۱ بار با تلفن ثابت و ۱۹۵ بار با تلفن همراه برای اورژانس ۱۱۵ ایجاد مزاحمت کرده بود را شناسایی و به ۶ ماه حبس و از جنبه عمومی جرم به ۹۰۰ هزار تومان جریمه، محکوم کرد.

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان تصریح کرد: متهم، خانمی ۴۰ ساله و متاهل بود که از مشکل اعصاب و روان رنج می‌برد و به دلیل مصرف داروی اشتباهی، بیماری او تشدید شده بود لذا به دنبال ارائه مدارک درمانی وی به دادگاه، از اعمال محکومیت حبس برای او خودداری شد.

راستین تاکید کرد: خطوط تلفن ۱۱۵، خطوطی گره‌گشا و مرتبط با سلامت مردم و نجات‌دهنده جان آن‌هاست و چه بسا، فرد امدادخواه، از خانواده، اقوام و دوستان هریک از ما باشد، لذا توصیه می‌شود از ایجاد مزاحمت برای اورژانس ۱۱۵ و اشغال کردن خطوط تلفن آن بدون دلیل، پرهیز شود تا جان و سلامت هموطنان‌مان به خطر نیفتد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب