12:12:28 - شنبه 28 ژانویه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ساخت دهکده فرهنگی در شهرستان مهدیشهر
کانال تلگرام سمنان لاین

فرماندار شهرستان مهدیشهر گفت: با حمایت های استاندار سمنان 185 میلیارد ریال از محل اعتبارات سفر کاروان تدبیر وامید به این شهرستان اختصاص یافت.

به گزارش سمنان لاین ازایرناحسن ارگی افزود : اعتبارات سفر کاروان تدبیر وامید به استان سمنان بر اساس شاخص های تعیین شده به شش طرح عمرانی این شهرستان تخصیص یافته است.
وی اظهار داشت: این اعتبار برای احداث بیمارستان جایگزین 15 خرداد ، تکمیل تقاطع غیر همسطح در جزین، تکمیل شعبه منطقه ای پژوهشکده رویان، مجموعه ورزشی شهید کلاهدوز شهمیرزاد و کمک به تاسیسات فاضلاب مهدیشهر و ساخت دهکده فرهنگی تخصیص یافته است.
وی خاطرنشان کرد : امکان افزایش اعتبار از سایر محل ها نیز وجود دارد که فرمانداری مهدیشهر درصدد است برای طرح های اولویت دار دیگر ، اعتباراتی را از استانداری سمنان مطالبه کند.
فرماندار مهدیشهر تصریح کرد: با وجود نقدهای غیر کارشناسی در گذشته با طی فرآیند قانونی و با وجود مشکلات بر سر راه دولت، برکات این سفر شامل حال استان سمنان و شهرستان مهدیشهر شده است و درمدت کوتاهی مردم طعم سفر پر خیر و برکت ریاست جمهوری به استان را می چشند.
دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری روز سه شنبه 31 فروردین 95 در قالب بیست و ششمین سفر استانی کاروان تدبیر و امید در استان سمنان سفر کرد.
در این سفر کاروان تدبیر و امید به سمنان 67 طرح با اعتبار 927 میلیارد تومان برای اجرا در سالهای 95 و 96 برای استان سمنان مصوب شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب