20:19:14 - جمعه 27 ژانویه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مهم ترین شکر گزاری از نعمت انقلاب، حرکت در خط ولایت فقیه است
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان با اشاره به این که انقلاب اسلامی نعمتی بود که خداوند متعال به ملت ایران هدیه داد، گفت: مهم ترین شکرگزاری از نعمت انقلاب اسلامی حرکت در خط ولایت فقیه است.

به گزارش سمنان لاین از ایرنا آیت الله سیدمحمد شاهچراغی در نمازجمعه این هفته سمنان افزود: ولی فقیه نایب و حجت از سوی امام زمان (عج) است و مردم باید در این خط حرکت کنند و از این طریق شکر نعمت انقلاب اسلامی را به جا آورند.
وی با بیان این که حفظ وحدت کلمه و پرهیز از اختلاف و دو دستگی باید در جامعه وجود داشته باشد و بیش از پیش تقویت شود، اظهار کرد : اگر به این موضوع هم عمل کردیم توانستیم شکر نعمت انقلاب اسلامی را بیشتر به جا آوریم.
آیت الله شاهچراغی جمهوری اسلامی و ولایت فقیه را نعمتی ارزشمند و مقدس برشمرد و گفت: در این برهه از زمان خداوند متعال این نعمت ارزشمند را شامل حال ملت ایران کرده است و وظیفه داریم علاوه بر شکرگذاری این نعمت الهی، پشتیبان واقعی این نظام و ولایت فقیه باشیم.
وی با تبریک فرا رسیدن دهه مبارک فجرانقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: این دهه با ورود حضرت امام خمینی (ره) در 12 بهمن 57آغاز شد و هدف بنیانگذار انقلاب اسلامی از تشکیل حکومت اسلامی نجات امت اسلام نبود بلکه نجات همه مستضعفان عالم بود.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان، استکبار ستیزی و پیروی از ولایت فقیه را 2 عامل مهم و ادامه راه امام راحل دانست و گفت: امام خمینی (ره) انقلاب اسلامی را انقلاب پا برهنه ها می دانستند و همانگونه که آن بزرگوار تاکید فراوانی داشتند ما هم باید به محرومان و مستضعفان توجه کنیم.
وی اضافه کرد: با به ثمر نشستن انقلاب اسلامی در ایران نور امید در دل مستضعفان جهان ایجاد شد. نیاز امروز جامعه نیز زنده نگهداشتن خط و مسیر امام راحل و گام برداشتن در آن مسیر است.
آیت الله شاهچراغی یادآور شدند : خوشبختانه مردم ایران به فرمایشات و خواسته های ایشان به خوبی عمل کردند و از انقلاب امام به خوبی محافظت کردند.
وی حفظ ارزش ها و نیروهای ارزشی انقلاب را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد : متاسفانه برخی زمان شنیده می شود که برخی از نیروهای ارزشی را جا به جا می کنند و افراد دیگری را جایگزین می کنند لذا مسوولان کشور و استان باید در این باره مراقب باشند.
امام جمعه سمنان با اشاره به جنایات داعش و نیروهای تکفیری در منطقه افزود: داعش و تکفیری ها نقشه داشتند تا با ورود به کشور ما هم این جنایات خود را ادامه دهند که خوشبختانه زور آنان نرسید و با برخورد نیروهای گمنام مواجه شدند.
آیت الله شاهچراغی بیان داشت: داعش پروری کار آل سعود است و باید به او گفت آل یهود، چون اخیرا با آنان متحد شده است.
وی تصریح کرد : جهان اسلام و شیعیان باید این جنایات را محکوم کنند و استکبار جهانی نیز باید دست از حمایت آنان بردارد که بعید به نظر می رسد ولی ما در همه لحظه ها وحشی گری های آنان را در منطقه محکوم کردیم و می کنیم.
آیت الله شاهچراغی همچنین با گرامیداشت یاد و خاطر شهدای آتش نشان که در حادثه ساختمان پلاسکو به درجه رفیع شهادت رسیدند، گفت: نیرو های آتش نشان خوشنام بودند و خوشنام تر شدند و با ورود عاشقانه خود، جان مردم را نجات دادند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب