2:17:24 - جمعه 27 ژانویه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برای سومین بار در طول هفته گذشته صورت گرفت ؛
بازدید نماینده سمنان به صورت میدانی از فرودگاه سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – نماینده مردم شهرستانهای سمنان مهدیشهر وسرخه درمجلس شورای اسلامی باتفاق دکتر خباز استاندار سمنان ،سید عباس دانایی فرماندار شهرستان سمنان ،مجید نظری نایب رئیس شورای اسلامی شهر سمنان ،موسوی شهردار سمنان،نژادصفوی  و تنی چند از مسئولین محلی از روند آماده سازی فرودگاه مرکز استان بازدید بعمل آوردند.

دکترهمتی با اشاره به نقش حمل و نقل هوایی در توسعه و پیشرفت هر جامعه، به ظرفیت‌های سمنان و لزوم گسترش فرودگاه اشاره کرد و گفت: سمنان به دلیل وجود مراکز دانشگاهی و صنعتی این قابلیت را دارد که به رونق پروازهای هوایی کمک شایانی کند.
دکتر احمد همتی افزود: با راه‌اندازی فرودگاه سمنان می‌توان خیلی از پروازهای زیارتی را نیز فعال کرد که رونق و پیشرفت شهر را فراهم خواهد کرد.
وی، احداث و افتتاح این طرح مهم را از آرزوهای دیرینه مردم سمنان دانست و گفت: فرودگاه سمنان از جمله طرح هایی است که می تواند در رشد و توسعه سمنان به عنوان مرکز استان موثر باشد.
وی در ادامه افزود: در این هفته سومین بار است که به صورت میدانی از فرودگاه بازدید می کنم .
به یاری خدا ومساعدت مسئولین مشکل تامین قیر فرودگاه برطرف شد و باید پیگری شود تا دستور دکتر نوبخت مبنی برتخصیص 30 میلیارد تومان به این پروژه ملی که به شرکت فرودگاه های کشور ارجاع شده اجرایی شود .
فرودگاه سمنان در 10 کیلومتری جاده سمنان- مشهد گرفته است و فاصله آن از ورودی شرقی شهر سمنان در حدود 6 کیلومتر و از مرکز شهر سمنان در فاصله تقریبی هشت کیلومتری واقع شده است.
سابقه تاسیس این فرودگاه به سال 1355 برمی گردد که به صورت یک باند نیمه احداث شکل گرفت، تا سال 1375 که بهسازی آن دوباره انجام شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب