14:17:05 - پنجشنبه 26 ژانویه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
16 اصله نهال به یاد آتش نشانان شهید حادثه پلاسکو در سمنان کاشته شد
کانال تلگرام سمنان لاین

 جمعی از مسوولان شهرستان سمنان با کاشت 16 اصله نهال به یاد 16 آتش نشان شهید سانحه ساختمان پلاسکو در پایگاه پنجم آتش نشانی سمنان، نام و یاد این شهدا را گرامی داشتند.

 در این آئین سید عباس دانایی فرماندار، حسین موسوی شهردار و جمعی از مدیران دولتی شهرستان سمنان حضور داشتند و ضمن کاشت این نهال ها، از آتش نشانان سمنان دلجویی و یاد و خاطره شهدای اتش نشان هموطن را گرامی داشتند.
سید عباس دانایی فرماندار شهرستان سمنان در این آئین با بیان اینکه خبر تاسف بار حادثه پلاسکو نه تنها خانواده های آتش نشانان شهید بلکه تمام ملت ایران را داغدار کرد، گفت: مردم ما همیشه و در همه حال نشان دادند که قدردان زحمات تلاشگران عرصه خدمت و جهاد و تمام آتش نشانان ایثارگر بوده و هستند، چنانکه طی چند روزی که از وقوع این حادثه می گذرد به شکل های مختلف، غم و اندوه خود را نشان دادند و با خانواده های شهدا و آتش نشانان در تمام نقاط ابراز همدردی کردند.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان در حاشیه این آیین در گفت وگو با ایرنا خاطرنشان کرد: اگر رشادت های شهدای آتش سوزی ساختمان پلاسکو نبود، تعداد کشته شدگان این حادثه افزایش چشمگیری می یافت و همه کارکنان آتش نشانی در نقاط مختلف استان به خاطر شهادت این عزیزان عزادار هستند.
سعید اسمعیل پور تصریح کرد: مردم سمنان در چند روز گذشته کارکنان آتش نشانی این شهرستان را شرمنده محبت خود کرده اند و سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان با قدرت و روحیه وصف ناشدنی برای خدمت رسانی به مردم تلاش خواهند کرد.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سمنان نیز افزود: مردم استان برای گرامیداشت خاطره و مقام 16 آتش نشانی که در حادثه غم بار آتش سوزی ساختمان پلاسکو جان خود را از دست دادند، سنگ تمام گذاشتند.
علیرضا رهایی ادامه داد: اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سمنان با تقدیم و کاشت 16 نهال در محوطه پایگاه پنجم آتش نشانی سمنان، نام و یاد این شهدای سرافراز را گرامی داشته است.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سمنان اضافه کرد: ترویج کاشت درخت و نهال می تواند ارزش کار خیر را افزایش دهد و اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سمنان در پی فرهنگ سازی کاشت درخت برای ماندگاری برنامه های آئینی به جای اقدام های تشریفاتی و زودگذر است.
از جمعه شب هفته گذشته، مرکز سازمان آتش نشانی شهرداری سمنان در بلوار شهید اخلاقی، میزبان همدلی و ادای احترام شهروندان و مسوولان استان و شهرستان سمنان با حضور و دلجویی و اهدای گل بوده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب