14:03:45 - پنجشنبه 26 ژانویه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار تأکیدکرد؛
ضرورت جدی به اختصاص‌ اعتبارات ملی و استانی برای تسریع در تکمیل مدارس نیمه‌تمام‌ مرکزاستان
کانال تلگرام سمنان لاین تابناك وب تابناك وب تبلیغات تابناك وب تابناك وب

سمنان لاینبا توجه به بالابودن تعداد دانش آموزان در  شهرستان سمنان  تخصیص اعتبارات ملی و استانی ویژه برای احداث مدارس جدید و تکمیل مدارس نیمه تمام نیاز جدی میباشد .

 

به گزارش سمنان لاین  سیدعباس دانایی روز پنجشنبه در ششمین نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان سمنان در سالن اجتماعات فرمانداری، با بیان این که میانگین تعداد دانش‌آموزان درکلاس‌های درس شهرستان سمنان بالا است، افزود: این شهرستان به احداث فضای آموزشی جدید نیاز جدی دارد و مسوولان باید نگاه ویژه ای به این امر داشته باشند.

وی با اشاره به جمعیت بیش از 34 هزار نفری دانش‌آموزان شهرستان افزود: امسال باتوجه به افزایش دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی و به ویژه مقطع ابتدایی خوشبختانه با عنایت به حمایت‌های استاندار سمنان شاهد رفع بخش عمده ای از مشکلات آموزشی استان هستیم.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان با اشاره به گسترش فعالیت خانه‌های ‌خلاقیت،مدارس و مراکز غیر دولتی آموزش و پرورش در سطح شهرستان بر لزوم نظارت بر این مراکز تاکید و از تشکیل کمیته ساماندهی ویزه این مراکز با محوریت آموزش و پرورش سمنان خبرداد.

فرماندار سمنان با اشاره به لزوم تخصیص اعتبارات ملی و استانی به احداث مدارس جدید با توجه به نیازمندی‌های احصا شده‌ در مرکز استان، اظهار کرد: هم‌اکنون 6 مدرسه در شهر سمنان به‌صورت دو نوبت فعالیت می‌کنند که اختصاص‌ اعتبارات ملی و استانی برای تسریع در تکمیل مدارس نیمه‌تمام‌ شهرستان ضروری است.

دانایی به نیازهای این شهرستان به احداث فضای آموزشی جدید اشاره و اضافه کرد: نرم دانش‌آموزی در کلاس‌های درس شهرستان سمنان بالاتر از نرم استان و کشور است و همین در میزان ‌کیفیت آموزشی تأثیرگذار خواهد بود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب