14:03:45 - پنجشنبه 26 ژانویه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار تأکیدکرد؛
ضرورت جدی به اختصاص‌ اعتبارات ملی و استانی برای تسریع در تکمیل مدارس نیمه‌تمام‌ مرکزاستان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاینبا توجه به بالابودن تعداد دانش آموزان در  شهرستان سمنان  تخصیص اعتبارات ملی و استانی ویژه برای احداث مدارس جدید و تکمیل مدارس نیمه تمام نیاز جدی میباشد .

 

به گزارش سمنان لاین  سیدعباس دانایی روز پنجشنبه در ششمین نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان سمنان در سالن اجتماعات فرمانداری، با بیان این که میانگین تعداد دانش‌آموزان درکلاس‌های درس شهرستان سمنان بالا است، افزود: این شهرستان به احداث فضای آموزشی جدید نیاز جدی دارد و مسوولان باید نگاه ویژه ای به این امر داشته باشند.

وی با اشاره به جمعیت بیش از 34 هزار نفری دانش‌آموزان شهرستان افزود: امسال باتوجه به افزایش دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی و به ویژه مقطع ابتدایی خوشبختانه با عنایت به حمایت‌های استاندار سمنان شاهد رفع بخش عمده ای از مشکلات آموزشی استان هستیم.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان با اشاره به گسترش فعالیت خانه‌های ‌خلاقیت،مدارس و مراکز غیر دولتی آموزش و پرورش در سطح شهرستان بر لزوم نظارت بر این مراکز تاکید و از تشکیل کمیته ساماندهی ویزه این مراکز با محوریت آموزش و پرورش سمنان خبرداد.

فرماندار سمنان با اشاره به لزوم تخصیص اعتبارات ملی و استانی به احداث مدارس جدید با توجه به نیازمندی‌های احصا شده‌ در مرکز استان، اظهار کرد: هم‌اکنون 6 مدرسه در شهر سمنان به‌صورت دو نوبت فعالیت می‌کنند که اختصاص‌ اعتبارات ملی و استانی برای تسریع در تکمیل مدارس نیمه‌تمام‌ شهرستان ضروری است.

دانایی به نیازهای این شهرستان به احداث فضای آموزشی جدید اشاره و اضافه کرد: نرم دانش‌آموزی در کلاس‌های درس شهرستان سمنان بالاتر از نرم استان و کشور است و همین در میزان ‌کیفیت آموزشی تأثیرگذار خواهد بود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب