13:39:31 - چهار شنبه 25 ژانویه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
زمین گیر شدن دو قاچاقچی با بیش از ۱۰۰ کیلو موادمخدر در سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: 2 قاچاقچی با 102 کیلوگرم موادمخدر در عملیات مشترک پلیس سمنان و خراسان جنوبی دستگیر شدند.

سردار روح الامین قاسمی روز چهارشنبه به خبرنگاران در سمنان افزود: تلاش های اطلاعاتی مستمر و پیگیرانه پلیس مبارزه با مواد مخدر سمنان در روزهای اخیر از انتقال محموله موادمخدر از کرمان به مشهد توسط اعضای یک باید حرفه ای قاچاق مواد مخدر جلوگیری کرد.
وی گفت: تیم های عملیاتی پلیس در مسیر 2 خودروی سواری قاچاقچیان که یکی حامل مواد مخدر بود و دیگری نقش خودروی همراه را داشت، مستقر شدند و در اقدامی ضربتی، هر 2 دستگاه را متوقف کردند.
وی به دستگیری راننده 35 ساله خودروی پژو و راننده 29 ساله خودروی دیگر در این عملیات اشاره و تصریح کرد: وسایل نقلیه به همراه متهمان به اداره پلیس منتقل و در بازدید از یکی از خودروها 102 کیلوگرم تریاک کشف شد.
سردار قاسمی گفت: مواد مخدر کشف شده برای توزیع به استان خراسان رضوی منتقل می شد و متهمان پس از تکمیل تحقیقات به دادسرا معرفی شدند.
فرمانده انتظامی استان سمنان بر تقویت همکاری ها با دستگاه های قضایی و امنیتی برای مقابله با سوداگران مرگ تاکید کرد و گفت: مبارزه با مواد مخدر و آسیب های متعدد آن عزمی ملی و اراده ای همگانی نیاز دارد.
میزان کشف مواد مخدر سال 95 نسبت به سال گذشته 27 درصد رشد داشته است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب